Uitproberen in onze belevingswinkel
Vogel`s TV beugel VFW-040B
Merk: Vogel`sOnze alternatieven
Vogel`s TVM 3205
- Maximale beeldgrootte: 50 inch
- Belastbaar tot: 30 kg
Adviesprijs: 34,99
29,74
Op voorraad
Vogel`s TVM 5645 Platinum Grijs
- Maximale beeldgrootte: 77 inch
- Belastbaar tot: 45 kg
- Draaibaar
Adviesprijs: 329,99
212,00
Op voorraad
Productomschrijving
De VFW-040B is een vaste wandsteun, voor schermen tot en met 55".
Deze universele steun is plat tegen de wand, met een minimale afstand van 24 mm tot de wand. Door de tv aan de wand de hangen, wordt er ruimte in het interieur bespaard.
Belangrijkste specificaties
| Maximale beeldgrootte | 55 inch |
|---|---|
| Belastbaar tot | 70 kg |
| Wandafstand | 24 mm |
| Merk | Vogel`s |
|---|---|
| Type | VFW-040B |
| EAN | 8712285318146 |
| Algemene kenmerken | |
| Garantie | 10 jaar |
| Wandmontage | Ja |
| Minimale beeldgrootte | 26 inch |
| Maximale beeldgrootte | 55 inch |
| Belastbaar tot | 70 kg |
| VESA-standaard | 100 x 100 t/m 600 x 400 mm |
| Wandafstand | 24 mm |
Veiligheidsinformatie
Leverbaar
Dit product is niet op voorraad, we zullen het product voor je bestellen bij onze leverancier. Heb je vragen over de levertijd, neem dan contact met ons op.