Dyson steelstofzuiger SV19 Omni-glide
Merk: DysonOnze alternatieven
- Soort accu: Li-Ion
- Gebruiksduur: 60 minuten
- Geluidsniveau: 91 dB
- Soort accu: Li-Ion
- Gebruiksduur: 60 minuten
Productomschrijving
Eén vloerzuigmond. Twee borstels.
Maakt zachte oppervlakken grondig schoon
Verwijdert hardnekkig vuil van matrassen, bekleding en trappen.
Bereikt hoge plekken
Eenvoudig schoonmaken van hoge plekken.
Schoonmaken van de auto
Slimline-formaat, ideaal voor kleine ruimten zoals auto's en meubilair.
Hygiënisch legen van het stofreservoir
'No-touch' uitwerpmechanisme om met één simpele handeling het stofreservoir te legen.
Eenvoudig schoon te maken, eenvoudig te onderhouden⁵
Je kunt stof verwijderen van het reservoir, het filter, de Fluffy™ vloerzuigmond en andere accessoires zonder elektronische onderdelen door ze te wassen.
Opbergen en opladen
Plaats de Dyson Omni-glide™ stofzuiger in het op de wand gemonteerde oplaadstation, klaar voor de volgende schoonmaak.
Verwisselbare batterij⁶
Vier lithium-ionbatterijen leveren tot 20 minuten constante zuigkracht.⁷ Verwisselbare batterij verdubbelt de gebruiksduur voor het schoonmaken van het hele huis.
Belangrijkste specificaties
| Geïntegreerde kruimelzuiger | Ja |
|---|---|
| Geluidsniveau stofzuiger | 73 dB |
| Voltage | 18,00 Volt |
| Soort accu | Li-Ion |
| Afneembare accu | Ja |
| Gewicht (gram) | 1900 gr |
| Merk | Dyson |
|---|---|
| Type | SV19 Omni-glide |
| EAN | 5025155069776 |
| Gebruiksgemak | |
| Geschikt voor vloertype | Parket, laminaat, pvc, Tegels, zeil, Laagpolig tapijt |
| Bediening zuigkracht | Druk toets |
| Geïntegreerde kruimelzuiger | Ja |
| Turbo Power Functie | Ja |
| Algemene kenmerken | |
| Volume opvang | 0.2 l |
| Geluidsniveau stofzuiger | 73 dB |
| Regelbare zuigkracht | Ja |
| Snelheden | 2 |
| Motorfilter | Ja |
| Type uitblaasfilter | Anti allergie filter |
| Stofbak hygiënisch te legen | Ja |
| Bijgeleverde accessoires | |
| Parketborstel | Ja |
| Mini turboborstel | Ja |
| Stroomvoorziening | |
| Voltage | 18,00 Volt |
| Soort accu | Li-Ion |
| Accuduur turbostand | 5 minuten |
| Oplaadtijd | 3.5 uur |
| Afneembare accu | Ja |
| Fysieke eigenschappen | |
| Gewicht (gram) | 1900 gr |
| Materiaal | Kunststof,Metaal |
| Breedte (mm) | 92 mm |
| Diepte (mm) | 208 mm |
| Hoogte (mm) | 1077 mm |
| Kleur | Paars |
Veiligheidsinformatie
Leverbaar
Dit product is niet op voorraad, we zullen het product voor je bestellen bij onze leverancier. Heb je vragen over de levertijd, neem dan contact met ons op.