Uitproberen in onze belevingswinkel
Onze alternatieven
Pelgrim OVS834MAT
- A+
- Inhoud: 50 Liter
Leverbaar
Bauknecht BIK9 PPH8TS2 PT
- A+
- Inhoud: 73 Liter
Op voorraad
Productomschrijving
Creëer thuis gerechten van professionele kwaliteit met de SteamPro-oven met Steamify®. Drie kookniveaus om te verwarmen, te koken met stoom of een combinatie van beide te gebruiken. Zelfs sous-vide is mogelijk. Gegarandeerd heerlijke resultaten, automatisch ingesteld met Steamify®.
Belangrijkste specificaties
| Inhoud (L) | 43 Liter |
|---|---|
| Sous-vide | Ja |
| Energieklasse |
A++
Bekijk
Energieklasse
|
| Merk | AEG |
|---|---|
| Type | KSK998230T |
| EAN | 7332543718344 |
| Algemene kenmerken | |
| Inhoud (L) | 43 Liter |
| Zelfreinigend | Hydrolyse (stoomreiniging) |
| Ovenfunctie | |
| Oventemperatuur | 30 - 230 °C |
| Extra functies | Yoghurt functie, Brood bakken, Drogen, Gratineren, Diepgevroren gerechten, Deegrijsfunctie, Slow Cooking, Borden verwarmen, Regenereren, Multi hetelucht (vochtig), Infrathermgrill, Inmaken, Au Gratin, Steamify®, Multi hetelucht, Luchtvochtigheid Laag-Medium-Hoog, Sensor- en gewichtsautomatiek, Tweekringsgrill |
| Hetelucht | Ja |
| Warmhoudfunctie | Ja |
| Snel voorverwarmen | Ja |
| Onder- en bovenwarmte | Ja |
| Onderwarmte apart regelbaar | Ja |
| Pizzastand | Ja |
| Grillfunctie | |
| Grillfunctie | Ja |
| Grillvermogen | 1.900 watt |
| Stoom | |
| Stoomfunctie | Ja |
| Sous-vide | Ja |
| Ontdooifunctie | Ja |
| Bediening | |
| Uitvoering Display | LED-display |
| Bedieningsmogelijkheden | Draaiknoppen |
| Timer | Ja |
| Energiekenmerken | |
| Energieklasse |
A++
Bekijk
Energieklasse
|
| Gebruiksgemak | |
| Bediening via App | Ja |
| Kerntemperatuurmeter | Ja |
| Waterreservoir Geïntegreerd | Ja |
| Binnenverlichting | Ja |
| Telescopische rails | Ja |
| Softclosing-deur | Ja |
| Fysieke eigenschappen | |
| Meegeleverde accessoires | Rooster (s), Bakplaat (en) |
| Materiaal wanden binnenzijde | Geëmailleerd |
| Kleur | Mat Zwart |
| Hoogte (mm) | 455 mm |
| Breedte (mm) | 595 mm |
| Diepte (mm) | 567 mm |
| Min. nishoogte | 450 mm |
| Nis breedte | 560 mm |
| Min. nisdiepte | 550 mm |
Downloads
Vaak samengekocht met
Veiligheidsinformatie
Leverbaar
Dit product is niet op voorraad, we zullen het product voor je bestellen bij onze leverancier. Heb je vragen over de levertijd, neem dan contact met ons op.