AVM router FRITZ!Box 7530 AX Edition International
Merk: AVMOnze alternatieven
- Switch
- Ethernet poorten 4
- Router
- Mesh netwerk
- WIFI 4 (802.11 n), WIFI 5 (802.11 ac)
Productomschrijving
FRITZ!BOX 7530 AX
De FRITZ!Box 7530 AX met innovatieve Wi-Fi 6 (Wi-Fi AX) brengt snelle en stabiele Wi-Fi naar het thuisnetwerk. De nieuwe Wi-Fi-standaard Wi-Fi 6 (Wi-Fi AX) is duidelijk sneller, efficiënter en betrouwbaarder: meerdere parallelle 4K-streams, beeldbellen, downloaden en cloudtoepassingen zijn voor de FRITZ!Box 7530 AX met Wi-Fi 6 geen probleem. Gigabit-LAN, USB, VoIP-telefooncentrale met DECT-basisstation en Smart Home maken het veelzijdige communicatie-aanbod compleet.
Product highlights
• Tot 300 Mbit/s via DSL door Supervectoring (Vplus)
• Uitsluitend IP-gebaseerd vast net
• WiFi AX tot 1800 Mbit/s (5 GHz) + tot 600 Mbit/s (2,4 GHz)
• Geïntegreerd DECT-basisstation voor max. 6 DECT-handsets
• Nederlandstalige interface voor router en handsets
Belangrijkste specificaties
| Mesh netwerk | Ja |
|---|---|
| Wifi standaard | WIFI 6 (802.11 ax) |
| Wifi max (totaal) | 1800 Mbps |
| Aantal ethernet poorten | 4 |
| Merk | AVM |
|---|---|
| Type | FRITZ!Box 7530 AX Edition International |
| EAN | 4023125029448 |
| Mesh netwerk | Ja |
| Aantal usb poorten | 1 |
| Gastnetwerk | Ja |
| Netwerk standaarden | Wireless AC + Wireless G, Wireless N |
| WLAN-beveiliging | WPA 3 |
| Wifi standaard | WIFI 6 (802.11 ax) |
| Wifi max (totaal) | 1800 Mbps |
| Snelheid van 2,4 Ghz-band | 600 Mbit/s |
| Snelheid van 5 Ghz-band | 1.800 Mbit/s |
| MU-MIMO | Ja |
| Aantal ethernet poorten | 4 |
| Ethernet aansluiting | Ja |
| Breedte (mm) | 208 mm |
| Hoogte (mm) | 37 mm |
| Diepte (mm) | 150 mm |
Veiligheidsinformatie
Leverbaar
Dit product is niet op voorraad, we zullen het product voor je bestellen bij onze leverancier. Heb je vragen over de levertijd, neem dan contact met ons op.