Onze alternatieven
- A
- Geluidsniveau: 42 dB
- Bestekmandje
- A
- Geluidsniveau: 42 dB
- Bestekmandje
Productomschrijving
Flex-korven
Flex-korven: een flexibele en praktische oplossing voor eenvoudig inruimen van je vaatwasser.
Een vaatwasser die je nauwelijks hoort.
Hoe minder ruis, hoe fijner in huis. De Silence Plus 42 dB is een uitkomst voor iedereen die de rust in huis wil bewaren. De vaatwasser gaat bijzonder stil te werk, zodat je ongestoord kunt genieten van gezellige etentjes en goede gesprekken.
Je vaatwasser luistert naar je.
Dankzij de samenwerking van Home Connect met verschillende voice assistants, zoals Amazon Alexa en de Google Assistant, is het nu ook mogelijk om je vaatwasser te bedienen met je stem.
Voorraadbeheer van de vaatwastabletten.
Een handig extraatje van onze Home Connect app in combinatie met de Home Connect vaatwasser, is dat je een teller mee kunt laten lopen met de hoeveelheid vaatwastabletten die in een verpakking zitten. Bijna op? Dan krijg je een pushberricht en kun je op tijd naar de winkel voor je zonder komt te zitten.
De vaatwasser die je op de hoogte houdt.
Wachten tot de vaatwasser klaar is, is tijdverspilling en kan onnodige irritatie veroorzaken, vooral voor mensen met drukke schema's. Home Connect stelt je op je gemak en helpt je productiever te zijn met je tijd. Als je wilt, kan je vaatwasser pushmeldingen verzenden naar je mobiel zodat je er gemakkelijk de huidige programmastatus van kunt zien, evenals andere nuttige informatie. Multitasking in en om het huis is weer een stapje simpeler geworden.
Je favoriete functie met één druk op de knop
Haal het beste uit je verbonden vaatwasser en maak je dagelijks leven makkelijker. Met de Favoriet-functie stel je eenvoudig je meest gebruikte programma’s en opties in als favoriete combinatie. Deze voorgeprogrammeerde instelling start je in de Home Connect app of in één keer direct op het display. Combineer bijvoorbeeld de Extra Dry optie met het Eco 50° programma en start je vaatwasser met slechts een druk op de knop. Eenvoudig en gepersonaliseerd je vaat doen.
Belangrijkste specificaties
| Geluidsniveau | 42 dB |
|---|---|
| Bestekvoorziening | Bestekmandje |
| Energieklasse |
D
Bekijk
Energieklasse
|
| Merk | Bosch |
|---|---|
| Type | SBV4HBX23E |
| EAN | 4242005434961 |
| Algemene kenmerken | |
| Geluidsniveau | 42 dB |
| Waskenmerken | |
| Programma voor halve belading | Ja |
| Programma inkorten functie | Ja |
| Programmaduur | 270 minuten |
| Droogtechniek | Condensdroogtechniek |
| Gebruiksgemak | |
| Handige wasprogramma's: | Auto 45-65°C, Eco programma, Favoriet programma, Stil programma, Kort programma, Intensief 75 °C programma |
| Extra functies | SpeedPerfect |
| Aqua-sensor | Ja |
| Indicator zout bijvullen | Ja |
| Indicator glansspoelmiddel bijvullen | Ja |
| Waterbeveiliging | Ja |
| Indeling | |
| Aantal couverts | 13 |
| Bestekvoorziening | Bestekmandje |
| In hoogte verstelbare bovenste korf | Ja |
| Water- en energiekenmerken | |
| Energieklasse |
D
Bekijk
Energieklasse
|
| Energieverbruik in kWh per 100 cycli | 84,00 kWh |
| Waterverbruik in liters per cyclus | 9,00 L |
| Bediening | |
| Display | Ja |
| Resttijdindicator | Ja |
| Vloerprojectie Lichtpunt | Ja |
| Bediening via App | Ja |
| Bedieningsmogelijkheden | Druktoetsen |
| Startuitstel | Ja |
| Plaats bedieningspaneel | Binnenzijde |
| Fysieke eigenschappen | |
| Type waterbeveiliging | Aquastop |
| afmetingen | |
| Max. hoogte | 925 mm |
| Min. hoogte | 865 mm |
| Breedte (mm) | 598 mm |
| Diepte (mm) | 550 mm |
| Inbouwmaten | |
| Max. nishoogte | 925 mm |
| Min. nishoogte | 865 mm |
| Nis breedte | 600 mm |
| Min. nisdiepte | 550 mm |
| Frontpaneelmaten | |
| Max. deurhoogte | 775 mm |
| Min. deurhoogte | 705 mm |
| Soort vaatwasser | Voll. Geïntegreerd |
Downloads
Veiligheidsinformatie
Leverbaar
Dit product is niet op voorraad, we zullen het product voor je bestellen bij onze leverancier. Heb je vragen over de levertijd, neem dan contact met ons op.