KitchenAid keukenmachine 5KFP0919EER
Merk: KitchenAidOnze alternatieven
- Capaciteit: 4,8 L
- Keukenmixer
- Vermogen: 300 Watt
- Capaciteit: 0,83 L
- Foodprocessor
- Vermogen: 240 Watt
Productomschrijving
Foodprocessor 2,1 L
Eenvoudig hakken, pureren, kneden, mengen, raspen en snijden van komkommers en tomaten tot kazen en meer, en pizza- en brooddeeg kneden.
Bereiden als een chef.
Wilt u snijden vermijden en pureren, kneden of mengen? Dat krijgt u allemaal zonder moeite binnen de kortste tijd voor elkaar.
Voor de foodprocessor van KitchenAid dachten we aan alles, zodat u er altijd op mag vertrouwen.
U hebt alles onder controle.
Geniet ervan om accessoires voor verschillende recepten te proberen. Controleer de dikte door te kiezen tussen de 2 snijschijven, en regel de snelheid met opties voor laag, hoog en puls.
Belangrijkste specificaties
| Keukenmachine | Foodprocessor |
|---|---|
| Vermogen | 250 Watt |
| Capaciteit | 2,1 L |
| Merk | KitchenAid |
|---|---|
| Type | 5KFP0919EER |
| EAN | 5413184603373 |
| Keukenmachine | Foodprocessor |
| Vermogen | 250 Watt |
| Kunststof mengkom | Ja |
| Capaciteit | 2,1 L |
| Hoogte (mm) | 420 mm |
| Breedte (mm) | 195 mm |
| Diepte (mm) | 195 mm |
| Gewicht (gram) | 2960 gr |
Veiligheidsinformatie
Leverbaar
Dit product is niet op voorraad, we zullen het product voor je bestellen bij onze leverancier. Heb je vragen over de levertijd, neem dan contact met ons op.