Uitproberen in onze belevingswinkel
Magimix nespresso apparaat M112 Pixie
Merk: MagimixOnze alternatieven
Delonghi EN80.B INISSIA
- 19 bar
- Vermogen: 1260 Watt
- Nespresso Original
Adviesprijs: 99,95
82,95
Op voorraad
Delonghi EN267.WAE CITIZ
- 19 bar
- Vermogen: 1710 Watt
- Nespresso Original
Adviesprijs: 249,00
185,00
Op voorraad
Productomschrijving
De Magimix Pixie is ultra compact en maakt de lekkerste koffie.
Snel en eenvoudig koffie zetten
De Pixie Metal Aluminium is voorzien van een waterreservoir van 1 liter. Het apparaat is uitgevoerd met een mechanisme voor het automatisch verwijderen van de capsules. Het opvangbakje kan 9 tot 11 capsules opvangen. De hoeveelheid koffie is programmeerbaar en is voorzien van een standbymodus die geactiveerd wordt na 30 minuten.
Belangrijkste specificaties
| Koffiecapsule voor type systeem | Nespresso Original |
|---|---|
| Pompdruk | 19 bar |
| Vermogen | 1260 Watt |
| Merk | Magimix |
|---|---|
| Type | M112 Pixie |
| EAN | 3519280113227 |
| Algemeen | |
| Koffiecapsule voor type systeem | Nespresso Original |
| Koffiespecialiteit | Espresso, Lungo |
| Aantal kopjes per zetbeurt | 1 Kopje(s) |
| Geluidsniveau | 58 dB |
| Opwarmtijd | 0.42 min |
| Koffiebereiding | |
| Instelbare koffiesterkte | Ja |
| Instelbaar koffievolume | Ja |
| Gebruiksgemak | |
| Inhoud waterreservoir | 0.7 Liter |
| Afneembaar waterreservoir | Ja |
| Technische eigenschappen | |
| Verwarmingssysteem koffie | Thermoblock |
| Pompdruk | 19 bar |
| Vermogen | 1260 Watt |
| Fysieke eigenschappen | |
| Kleur | RVS |
| Materiaal | Kunststof,Metaal |
| Gewicht (gram) | 3319 gr |
| Diepte (mm) | 326 mm |
| Breedte (mm) | 111 mm |
| Hoogte (mm) | 235 mm |
Vaak samengekocht met
Veiligheidsinformatie
Levertijd: 1-2 werkdagen
Dit product wordt binnen 1-2 werkdagen geleverd indien op voorraad bij onze leverancier. Het product is wel te bekijken in .