Onze alternatieven
- A
- Geluidsniveau: 55 dB
Productomschrijving
Deze luxe plafondunit met randafzuiging geeft je keuken een strakke en moderne uitstraling. De gewenste stand is eenvoudig in te stellen met de afstandsbediening en dankzij de krachtige motor met een afzuigcapaciteit van ruim 811 m³/h is deze afzuigkap geschikt voor de grootste keukens. Dit product is niet meer leverbaar. Dit product heeft een opvolger.
Prachtig modern, strak en luxueus, dat is deze luxe plafondunit met randafzuiging van Pelgrim. De 100 cm brede kap kan strak in het plafond ingebouwd worden. De zeer krachtige motor met een afzuigcapaciteit van ruim 811 m³/h maakt deze afzuigkap geschikt voor de grootste keukens. Bediening verloopt eenvoudig via een handige afstandsbediening. Tijdelijk extra hoge afzuigcapaciteit en een naloopstand zijn speciale functies die deze afzuigkap compleet maken. Tot slot zorgen vier dimbare LED spots (3 W) voor perfect licht op je kookplaat én voor mooie sfeerverlichting in de keuken. Mooi makkelijk van Pelgrim.
Intensiefstand
Tijdelijk extra hoge afzuigcapaciteit nodig? Schakel dan de intensiefstand in. De afzuigkap schakelt na bepaalde tijd automatisch weer uit. Dit is een handige functie voor als er bijvoorbeeld iets is aangebrand en de lucht snel ververst moet worden.
Naloopstand
De naloopstand is ideaal om de laatste kookdampen af te zuigen na het koken. Deze stand schakelt zichzelf na een bepaalde tijd automatisch uit. Soms is het ook mogelijk om zelf het aantal minuten in te stellen.
Belangrijkste specificaties
| Geluidsniveau | 50 dB |
|---|---|
| Energieklasse |
B
Bekijk
Energieklasse
|
| Merk | Pelgrim |
|---|---|
| Type | ISW1000RVS |
| EAN | 8715393120977 |
| Algemene kenmerken | |
| Geschikt voor luchtafvoer | Ja |
| Geschikt voor recirculatie | Ja |
| Maximale luchtafvoer | 634 m³/h |
| Geluidsniveau | 50 dB |
| Standen | 4 |
| Naloopstand | Ja |
| Afmetingen | |
| Breedte (mm) | 1000 mm |
| Hoogte (mm) | 120 mm |
| Diepte (mm) | 500 mm |
| Inbouw maten | |
| Minimale luchtafvoer diameter | 150 mm |
| Maximale luchtafvoer diameter | 150 mm |
| Fysieke eigenschappen | |
| Kleur | RVS |
| Recirculatiesysteem | |
| Starterset voor recirculatie benodigd | Ja |
| Type starterset recirculatie | HR0008 + HF3007 + HD2005 |
| Bedieningsgemak | |
| Bedieningsmogelijkheden | Druktoetsen |
| Afstandsbediening | Ja |
| Gebruiksgemak | |
| Display | Ja |
| Aantal lampen | 2 |
| Type verlichting | led |
| Randafzuiging | Ja |
| Materiaal vetfilter | Aluminium |
| Aantal filters | 2 |
| Mag in de vaatwasser | Ja |
| Stroomvoorziening | |
| Energieklasse |
B
Bekijk
Energieklasse
|
| Energieverbruik per jaar | 66 kWh |
| Type stekker | Schuko-/Gardy met aarding (2-polig) |
Downloads
Veiligheidsinformatie
Leverbaar
Dit product is niet op voorraad, we zullen het product voor je bestellen bij onze leverancier. Heb je vragen over de levertijd, neem dan contact met ons op.