Onze alternatieven
- A
- Inhoud: 70 + 34 Liter
- A+
- Inhoud: 71 Liter
Productomschrijving
BEREID MEER DINGEN TEGELIJK EN KRIJG TOCH EEN PERFECT RESULTAAT
De ringweerstand in deze oven zorgt ervoor dat uw gerechten gelijkmatig gegaard worden, zelfs als er tot drie bakplaten in de oven staan.
EEN ZELFREINIGENDE OVEN
Met een aanraking van de Pyrolytische reinigingsfunctie worden vuil, vet en voedselresten in de oven omgetoverd tot assen die u makkelijk met een vochtig doek kunt wegvegen.
OVERAL GELIJKMATIG GEGAARD
Met deze oven betekent energie-efficiënt gebruiken ook effectiever koken. Het beschikt over een nieuw convectiesysteem HotAir dat ervoor zorgt dat de hete lucht gelijkmatig door de ovenruimte circuleert. Het gevolg is dat de oven sneller opwarmt en dat de bereidingstemperatuur met 20% vermindert waardoor u tijd en energie bespaart
BAK ZELFS DE GROOTSTE LADINGEN PERFECT
Minder is niet altijd meer, zeker als het op heerlijk gebakken lekkers aankomt. De XL bakplaat is 20% groter dan standaard bakplaten waardoor u grotere partijen lekkers kunt bereiden, in de wetenschap dat elk exemplaar perfect gebakken is.
Belangrijkste specificaties
| Inhoud (L) | 71 Liter |
|---|---|
| Energieklasse |
A+
Bekijk
Energieklasse
|
| Merk | AEG |
|---|---|
| Type | BPK435020M |
| EAN | 7332543565436 |
| Algemene kenmerken | |
| Inhoud (L) | 71 Liter |
| Bedieningsknoppen verzinkbaar | Ja |
| Zelfreinigend | Pyrolyse zelfreinigingssysteem |
| Ovenfunctie | |
| Oventemperatuur | 30 - 300 °C |
| Extra functies | Multi hetelucht (vochtig), Infrathermgrill |
| Hetelucht | Ja |
| Snel voorverwarmen | Ja |
| Ontdooien | Ja |
| Onder- en bovenwarmte | Ja |
| Onderwarmte apart regelbaar | Ja |
| Pizzastand | Ja |
| Grillfunctie | |
| Grillfunctie | Ja |
| Grillvermogen | 2.300 watt |
| Bediening | |
| Uitvoering Display | LCD-display |
| Bedieningsmogelijkheden | Draaiknoppen en Tiptoetsbediening |
| Timer | Ja |
| Energiekenmerken | |
| Energieklasse |
A+
Bekijk
Energieklasse
|
| Gebruiksgemak | |
| Binnenverlichting | Ja |
| Fysieke eigenschappen | |
| Kleur | RVS |
| Meegeleverde accessoires | Rooster (s), Bakplaat (en) |
| Materiaal wanden binnenzijde | Geëmailleerd |
| Hoogte (mm) | 594 mm |
| Breedte (mm) | 595 mm |
| Diepte (mm) | 567 mm |
| Min. nishoogte | 590 mm |
| Nis breedte | 560 mm |
| Min. nisdiepte | 550 mm |
Vaak samengekocht met
Veiligheidsinformatie
Leverbaar
Dit product is niet op voorraad, we zullen het product voor je bestellen bij onze leverancier. Heb je vragen over de levertijd, neem dan contact met ons op.