Onze alternatieven
- E
- Inhoud: 100 liter
- Geluidsniveau: 39 dB
- E
- Inhoud: 212 liter
- Geluidsniveau: 35 dB
Productomschrijving
Kenmerken van deze volledig geïntegreerde staande vriezer: dankzij de FastFreezing technologie kunt u uw eten nog sneller invriezen om de smaak, textuur en de voedinsstoffen te behouden. De NoFrost technologie voorkomt de vorming van ijs door het vochtgehalte binnenin de vriezer te beperken. De ShockFreeze technologie beschermd de smaak, textuur en de voedingswaarden van uw eten door 3 keer sneller in te vriezen. Wit. Een intuïtief display zodat u de werking van het apparaat kunt controleren.
Belangrijkste specificaties
| Geluidsniveau | 38 dB |
|---|---|
| Deursysteem | Deur op deur |
| Netto inhoud | 203 liter |
| Energieklasse |
E
Bekijk
Energieklasse
|
| Merk | Bauknecht |
|---|---|
| Type | GSI 18F2 PS |
| EAN | 4011577109269 |
| Algemene kenmerken | |
| Geluidsniveau | 38 dB |
| Deursysteem | Deur op deur |
| Vrieskenmerken | |
| Netto inhoud | 203 liter |
| Aantal vrieslade | 7 Lade |
| Vriesvak met klep(pen) | Ja |
| Invriesvermogen | 22,00 kg per dag |
| Bewaartijd bij stroomuitval | 7 uur |
| Snel invriezen | Ja |
| No Frost | Ja |
| Energieverbruik | |
| Energieklasse |
E
Bekijk
Energieklasse
|
| Energieverbruik per jaar | 233 kWh |
| Omgevingstemperatuur | 10 - 43 (SN/T) °C |
| Bediening | |
| Display | Ja |
| Weergave binnentemperatuur | Ja |
| Fysieke eigenschappen | |
| Binnenverlichting | Ja |
| Soft-Close | Ja |
| Afmetingen | |
| Hoogte (mm) | 1780 mm |
| Breedte (mm) | 557 mm |
| Diepte (mm) | 545 mm |
| Inbouwmaten | |
| Max. nishoogte | 1.784 mm |
| Min. nishoogte | 1776 mm |
| Nis breedte | 560 mm |
| Min. nisdiepte | 550 mm |
Downloads
Leverbaar
Dit product is niet op voorraad, we zullen het product voor je bestellen bij onze leverancier. Heb je vragen over de levertijd, neem dan contact met ons op.