Lunenburg Nuland
Rijksweg 69, 5391 LJ Nuland Route
| Openingstijden | Deze week | Volgende week |
|---|---|---|
| Maandag |
09:00 - 18:00 |
Gesloten |
| Dinsdag |
09:00 - 18:00 |
09:00 - 18:00 |
| Woensdag |
09:00 - 18:00 |
09:00 - 18:00 |
| Donderdag |
09:00 - 18:00 |
09:00 - 18:00 |
| Vrijdag |
09:00 - 18:00 |
09:00 - 20:00 |
| Zaterdag |
09:00 - 16:00 |
09:00 - 16:00 |
| Zondag | Gesloten | Gesloten |
Lunenburg Veghel
Poort van Veghel 4990, 5466 SB Veghel Route
| Openingstijden | Deze week | Volgende week |
|---|---|---|
| Maandag |
09:00 - 18:00 |
Gesloten |
| Dinsdag |
09:00 - 18:00 |
09:00 - 18:00 |
| Woensdag |
09:00 - 18:00 |
09:00 - 18:00 |
| Donderdag |
09:00 - 18:00 |
09:00 - 18:00 |
| Vrijdag |
09:00 - 18:00 |
09:00 - 20:00 |
| Zaterdag |
09:00 - 16:00 |
09:00 - 16:00 |
| Zondag | Gesloten | Gesloten |
Lunenburg Rosmalen
Verlengde van Meeuwenstraat 2, 5241 TG Rosmalen Route
| Openingstijden | Deze week | Volgende week |
|---|---|---|
| Maandag |
12:00 - 18:00 |
Gesloten |
| Dinsdag |
09:00 - 18:00 |
09:00 - 18:00 |
| Woensdag |
09:00 - 18:00 |
09:00 - 18:00 |
| Donderdag |
09:00 - 18:00 |
09:00 - 18:00 |
| Vrijdag |
09:00 - 18:00 |
09:00 - 20:00 |
| Zaterdag |
09:00 - 16:00 |
09:00 - 16:00 |
| Zondag | Gesloten | Gesloten |
Productomschrijving
Wanneer producten geleidelijk worden bereid met stoom, behouden ze hun oorspronkelijke vitamines.
Groenten blijven knapperig, en vis en gevogelte worden sappig en mals. Gestoomde gerechten: gezonder en smakelijker kan het bijna niet. Omdat de smaken zich volledig kunnen ontwikkelen, is minder zout nodig. Ook omdat je geen vet of olie hoeft toe te voegen, sluit deze manier van koken perfect aan bij een gezonde leefstijl.
Makkelijk en intuïtief voor ultiem gebruiksgemak.
Met onze intuïtieve touchdisplay en bedieningsring stel je eenvoudig je oven in. Beweeg je duim zachtjes over de bedieningsring om de instellingen van je oven te wijzigen. Dankzij de TFT-touchdisplay met duidelijke teksten, afbeeldingen en knoppen weet je meteen de juiste instellingen te vinden. Zo houden we alle ovenfuncties overzichtelijk en binnen handbereik.
Overal in je oven even goed verwarmd.
Gebruik je oven precies zoals jij wil, elke dag opnieuw. Met 4D Hetelucht wordt de warmte gelijkmatig door de hele ovenruimte verdeeld. Op welke hoogte je je bakplaat of rooster ook plaatst: je kunt iedere keer weer vertrouwen op een perfect resultaat. En dat is nog niet alles: je kunt zelfs op tot wel vier hoogtes tegelijk koekjes bakken. Zo zijn ze allemaal tegelijk mooi goudbruin én bespaar je energie.
Maak een schoonmaakhulp van jouw oven
De oven schoonmaken wordt makkelijk met Eco Clean Direct, de energiebesparende schoonmaakhulp. Een speciale coating van microfijne keramische bolletjes breekt vet vanzelf af tijdens het bakken of braden, voor de gehele levensduur van je apparaat. Dat bespaart jou tijd en energie.
Eenvoudig tussendoor schoonmaken
Is je oven maar licht bevuild en wil je hem snel weer schoon hebben? Doe dan 400 ml water en een druppel afwasmiddel op de bodem van de pan. Vervolgens kies je de juiste verwarmingsmodus, temperatuur en tijdsduur. Het milieuvriendelijke schoonmaaksysteem zorgt ervoor dat je aangekoekte etensresten in je oven daarna snel en makkelijk schoon kunt vegen.
Subtiel en zacht.
Ovendeuren zijn nu handiger dan ooit. Dankzij het speciale dempingsmechanisme klapt de deur nu namelijk niet meer dicht. Duw de deur dicht en hij remt vlak voor de sluiting af om zichzelf subtiel en zacht te sluiten. En dat voor de gehele levensduur van je oven.
Belangrijkste specificaties
| Inhoud (L) | 71 Liter |
|---|---|
| Energieklasse |
A+
Bekijk
Energieklasse
|
| Merk | Bosch |
|---|---|
| Type | HSG636BS1 |
| EAN | 4242002808451 |
| Algemene kenmerken | |
| Inhoud (L) | 71 Liter |
| Zelfreinigend | Hydrolyse (stoomreiniging) |
| Ovenfunctie | |
| Oventemperatuur | 30–250°C |
| 4D hetelucht Plus | Ja |
| Warmhoudfunctie | Ja |
| Snel voorverwarmen | Ja |
| Onder- en bovenwarmte | Ja |
| Onderwarmte apart regelbaar | Ja |
| Pizzastand | Ja |
| Grillfunctie | |
| Grillfunctie | Ja |
| Circulatiegrillen | Ja |
| Stoom | |
| Stoomfunctie | Ja |
| Ontdooifunctie | Ja |
| Bediening | |
| Uitvoering Display | TFT-Touch |
| Bedieningsmogelijkheden | Touchscreen |
| Timer | Ja |
| Energiekenmerken | |
| Energieklasse |
A+
Bekijk
Energieklasse
|
| Gebruiksgemak | |
| Waterreservoir Geïntegreerd | Ja |
| Binnenverlichting | Ja |
| Fysieke eigenschappen | |
| Meegeleverde accessoires | Rooster (s), Bakplaat (en), Braadslede, Stoomreservoir met gaatjes formaat s, Stoomreservoir zonder gaatjes formaat s, Stoomreservoir met gaatjes fromaat xl |
| Materiaal wanden binnenzijde | Geëmailleerd |
| Kleur | RVS |
| Hoogte (mm) | 595 mm |
| Breedte (mm) | 594 mm |
| Diepte (mm) | 548 mm |
| Min. nishoogte | 585 mm |
| Nis breedte | 560 mm |
| Min. nisdiepte | 550 mm |
Downloads
Leverbaar
Dit product is niet op voorraad, we zullen het product voor je bestellen bij onze leverancier. Heb je vragen over de levertijd, neem dan contact met ons op.