Lunenburg Nuland
Rijksweg 69, 5391 LJ Nuland Route
| Openingstijden | Deze week | Volgende week |
|---|---|---|
| Maandag |
09:00 - 18:00 |
Gesloten |
| Dinsdag |
09:00 - 18:00 |
09:00 - 18:00 |
| Woensdag |
09:00 - 18:00 |
09:00 - 18:00 |
| Donderdag |
09:00 - 18:00 |
09:00 - 18:00 |
| Vrijdag |
09:00 - 18:00 |
09:00 - 20:00 |
| Zaterdag |
09:00 - 16:00 |
09:00 - 16:00 |
| Zondag | Gesloten | Gesloten |
Lunenburg Veghel
Poort van Veghel 4990, 5466 SB Veghel Route
| Openingstijden | Deze week | Volgende week |
|---|---|---|
| Maandag |
09:00 - 18:00 |
Gesloten |
| Dinsdag |
09:00 - 18:00 |
09:00 - 18:00 |
| Woensdag |
09:00 - 18:00 |
09:00 - 18:00 |
| Donderdag |
09:00 - 18:00 |
09:00 - 18:00 |
| Vrijdag |
09:00 - 18:00 |
09:00 - 20:00 |
| Zaterdag |
09:00 - 16:00 |
09:00 - 16:00 |
| Zondag | Gesloten | Gesloten |
Lunenburg Rosmalen
Verlengde van Meeuwenstraat 2, 5241 TG Rosmalen Route
| Openingstijden | Deze week | Volgende week |
|---|---|---|
| Maandag |
12:00 - 18:00 |
Gesloten |
| Dinsdag |
09:00 - 18:00 |
09:00 - 18:00 |
| Woensdag |
09:00 - 18:00 |
09:00 - 18:00 |
| Donderdag |
09:00 - 18:00 |
09:00 - 18:00 |
| Vrijdag |
09:00 - 18:00 |
09:00 - 20:00 |
| Zaterdag |
09:00 - 16:00 |
09:00 - 16:00 |
| Zondag | Gesloten | Gesloten |
Productomschrijving
Geniet van extra droge resultaten.
Met de Extra Droog optie op je vaatwasser wordt lastig te drogen vaat extra gedroogd voor betere droogresultaten. Dit dankzij een warmere laatste spoelgang en een langere droogtijd. Handig voor kinderservies of babyflessen.
Flex-korven
Flex-korven: een flexibele en praktische oplossing voor eenvoudig inruimen van je vaatwasser.
Plaats voor bestek en klein kookgerei in de Vario Drawer-lade.
De uittrekbare Vario Drawer-besteklade voegt een derde laadniveau toe en maakt ActiveWater-vaatwassers nog comfortabeler in gebruik. Het is de ideale plaats voor bestek en klein kookgerei zoals opscheplepels en gardes, en zelfs kleine kopjes. Zo biedt hij meer flexibiliteit bij het inladen en ontstaat er meer ruimte in de vaatwasser. De bestekkorf in de onderkorf kan worden vervangen door de Vario Drawer-besteklade, die ruimte biedt voor maximaal 14 bestekken bij vaatwassers van 60 cm en 10 bestekken bij vaatwassers van 45 cm.
Een vaatwasser die je nauwelijks hoort.
Hoe minder ruis, hoe fijner in huis. De Silence Plus 44 dB is een uitkomst voor iedereen die de rust in huis wil bewaren. De vaatwasser gaat bijzonder stil te werk, zodat je ongestoord kunt genieten van gezellige etentjes en goede gesprekken.
De status van je vaatwasser makkelijk zichtbaar
Twijfel je of je vaatwasser al klaar is en uitgeladen kan worden? Met Status Light zie je meteen of hij nog bezig is. Status Light is in de linkerbovenhoek van de vaatwasser geplaatst en voorkomt met een helder wit ledlampje dat je de deur te vroeg opent.
Nooit meer zorgen over waterschade.
Bescherming tegen lekken is cruciaal voor een apparaat aangesloten op water. Daarom biedt ons AquaStop-systeem gegarandeerde bescherming tegen lekken. In het geval van een lek wordt dit waargenomen in het dubbele gedeelte van de slag, waarna de watertoevoer automatisch wordt uitgeschakeld. Met AquaStop ben je beschermd tegen waterschade gedurende de volledige levensduur van je apparaat.
ActiveWater-technologie: minder water, minder energie, meer resultaat.
Deze innovatieve spoeltechnologie levert uitzonderlijke reinigingsprestaties met minder water en energie en is hierdoor dus zeer milieuvriendelijk. Er wordt water en energie bespaard door een gerichte waterafgifte, geoptimaliseerde filtertechnologie, snellere verwarming en hogere pompprestaties voor een betere watercirculatie.
Eco Silence Drive: krachtig, duurzaam, stil en efficiënt.
Het huis schoon houden kan lastig zijn, maar het huis stil houden voelt soms onmogelijk. Onze vaatwasser met Eco Silence Drive zorgt voor krachtige resultaten met zo min mogelijk geluid. Eco Silence Drive werkt zonder borstels, met een energiebesparende motor die wrijvingsgeluid zo veel mogelijk vermindert. Zo werkt je vaatwasser soepeler én stiller. Geniet van een huis dat even stil als schoon is.
Hogere vaatwassers voor meer capaciteit.
Bij het gebruik van een vaatwasser wil je natuurlijk het maximale uit de beschikbare ruimte halen. Het plaatsen van grote borden, hoge flessen, vazen en grote potten kan soms echter een uitdaging zijn. Met de XXL-vaatwassers met 5 cm extra hoogte (in vergelijking met standaard vaatwassers) wordt het veel praktischer om deze items te plaatsen en dagelijks extra comfort te ervaren.
Belangrijkste specificaties
| Geluidsniveau | 44 dB |
|---|---|
| Bestekvoorziening | Besteklade |
| Energieklasse |
D
Bekijk
Energieklasse
|
| Merk | Bosch |
|---|---|
| Type | SHH4HCX48E |
| EAN | 4242005324828 |
| Algemene kenmerken | |
| Geluidsniveau | 44 dB |
| Waskenmerken | |
| Programma voor halve belading | Ja |
| Programma inkorten functie | Ja |
| Programmaduur | 295 minuten |
| Droogtechniek | Warmtewisselaar |
| Gebruiksgemak | |
| Handige wasprogramma's: | Auto 45-65°C, Eco programma, Intensief programma, Favoriet programma, Quick L programma, Nachtprogramma |
| Extra functies | Extra droog, Machine reiniger, SpeedPerfect |
| Aqua-sensor | Ja |
| Wasmiddel detectie | Ja |
| Indicator zout bijvullen | Ja |
| Indicator glansspoelmiddel bijvullen | Ja |
| Waterbeveiliging | Ja |
| Indeling | |
| Aantal couverts | 14 |
| Bestekvoorziening | Besteklade |
| Flexibele inrichting | Ja |
| In hoogte verstelbare bovenste korf | Ja |
| Water- en energiekenmerken | |
| Energieklasse |
D
Bekijk
Energieklasse
|
| Energieverbruik in kWh per 100 cycli | 85,00 kWh |
| Waterverbruik in liters per cyclus | 9,50 L |
| Bediening | |
| Display | Ja |
| Resttijdindicator | Ja |
| Zijkant deur projectie | Ja |
| Bedieningsmogelijkheden | Druktoetsen |
| Startuitstel | Ja |
| Plaats bedieningspaneel | Binnenzijde |
| Fysieke eigenschappen | |
| Geschikt voor Ikea keukens | Ja |
| Type waterbeveiliging | Bodemsensor, Slangbeveiliging |
| afmetingen | |
| Max. hoogte | 925 mm |
| Min. hoogte | 865 mm |
| Breedte (mm) | 598 mm |
| Diepte (mm) | 550 mm |
| Inbouwmaten | |
| Max. nishoogte | 925 mm |
| Min. nishoogte | 865 mm |
| Nis breedte | 600 mm |
| Min. nisdiepte | 550 mm |
| Frontpaneelmaten | |
| Max. deurhoogte | 815 mm |
| Min. deurhoogte | 705 mm |
Downloads
Veiligheidsinformatie
Leverbaar
Dit product is niet op voorraad, we zullen het product voor je bestellen bij onze leverancier. Heb je vragen over de levertijd, neem dan contact met ons op.