Bosch inbouw inductiekookplaat PVW851FB5E
Merk: Bosch
Lunenburg Nuland
Rijksweg 69, 5391 LJ Nuland Route
| Openingstijden | Deze week | Volgende week |
|---|---|---|
| Maandag |
09:00 - 18:00 |
Gesloten |
| Dinsdag |
09:00 - 18:00 |
09:00 - 18:00 |
| Woensdag |
09:00 - 18:00 |
09:00 - 18:00 |
| Donderdag |
09:00 - 18:00 |
09:00 - 18:00 |
| Vrijdag |
09:00 - 18:00 |
09:00 - 20:00 |
| Zaterdag |
09:00 - 16:00 |
09:00 - 16:00 |
| Zondag | Gesloten | Gesloten |
Lunenburg Veghel
Poort van Veghel 4990, 5466 SB Veghel Route
| Openingstijden | Deze week | Volgende week |
|---|---|---|
| Maandag |
09:00 - 18:00 |
Gesloten |
| Dinsdag |
09:00 - 18:00 |
09:00 - 18:00 |
| Woensdag |
09:00 - 18:00 |
09:00 - 18:00 |
| Donderdag |
09:00 - 18:00 |
09:00 - 18:00 |
| Vrijdag |
09:00 - 18:00 |
09:00 - 20:00 |
| Zaterdag |
09:00 - 16:00 |
09:00 - 16:00 |
| Zondag | Gesloten | Gesloten |
Lunenburg Rosmalen
Verlengde van Meeuwenstraat 2, 5241 TG Rosmalen Route
| Openingstijden | Deze week | Volgende week |
|---|---|---|
| Maandag |
12:00 - 18:00 |
Gesloten |
| Dinsdag |
09:00 - 18:00 |
09:00 - 18:00 |
| Woensdag |
09:00 - 18:00 |
09:00 - 18:00 |
| Donderdag |
09:00 - 18:00 |
09:00 - 18:00 |
| Vrijdag |
09:00 - 18:00 |
09:00 - 20:00 |
| Zaterdag |
09:00 - 16:00 |
09:00 - 16:00 |
| Zondag | Gesloten | Gesloten |
Productomschrijving
Makkelijk controle over je kookplaat.
Dankzij het intuïtieve bedieningspaneel van DirectSelect stel je de kookzones en vermogensstand in zoals je wilt – makkelijk én snel.
Zelfs voor je grootste pannen heb je ruimte.
Een grote stoofpan of braadslede op je inductiekookplaat? Met CombiZone combineer je moeiteloos twee ronde kookzones om het benodigde oppervlak te verwarmen, zodat je altijd genoeg ruimte hebt voor zelfs de grootste pannen.
Elegant, aantrekkelijk design met afgeschuinde voor- en zijkanten.
Snel eten op tafel.
Voor die dagen dat je in een handomdraai een makkelijke maaltijd op tafel wil zetten, biedt Power Boost uitkomst. Deze handige functie geeft je inductiekookplaat extra vermogen, zodat je eten nog sneller klaar is. Breng een grote pan water in een mum van tijd aan de kook: bijna 35% sneller dan op de hoogste temperatuurstand.
Onthoud je instellingen.
Heb je wel eens per ongeluk je kookplaat uitgeschakelt en ontdekt dat alle instellingen weg waren? Met Restart onthoudt de kookplaat de laatst gekozen instellingen en herstelt die als je de kookplaat binnen vier seconden weer aan zet.
Kinderbeveiliging: vergrendelt het bedieningspaneel.
De handige kinderbeveiliging vergrendelt het bedieningspaneel en voorkomt zo onbedoelde wijzigingen van de instellingen.
Inductie: snellere bereiding, lager energieverbruik.
Inductiekookplaten genereren alleen hitte waar dat nodig is – aan de onderzijde van de pan. Wat dit voor jou betekent? Meer veiligheid en meer gemak. Door de lagere temperatuur kunnen zowel grote als kleine handen zich niet branden. Bovendien brengt inductie twee liter water twee keer sneller aan de kook dan een keramische plaat, zodat je veel energie bespaart.
17-traps regeling voor inductie
17-traps regeling voor inductie, voor precieze controle over de temperatuur bij het koken. Zo kun je tegemoet komen aan al je verschillende kookbehoeften.
Belangrijkste specificaties
| Kookzones | 5 |
|---|---|
| Nis breedte | 750 mm |
| Nis diepte | 590 mm |
| Aansluitwaarde | 7.400 Watt |
| Aansluiting op aantal fasen | 2 Fasen Perilex stekker |
| Merk | Bosch |
|---|---|
| Type | PVW851FB5E |
| EAN | 4242005088836 |
| Kenmerken kookplaat | |
| Kookzones | 5 |
| Standen | 17 |
| Koppelbare zone | Ja |
| Boostfunctie | Ja |
| Timer | Ja |
| Plaats bedieningspaneel | voorkant |
| Digitale weergave kookstanden | Ja |
| Veiligheidskenmerken | |
| Restwarmteindicatie | Ja |
| Kinderbeveiliging | Ja |
| Afmetingen | |
| Hoogte (mm) | 51 mm |
| Breedte (mm) | 802 mm |
| Diepte (mm) | 522 mm |
| Inbouwmaten | |
| Nis breedte | 750 mm |
| Nis diepte | 590 mm |
| Elektriciteitskenmerken | |
| Type stekker | geen stekker (elektrische aansluiting door monteur / elektricien) |
| Aansluitwaarde | 7.400 Watt |
| Aansluiting op aantal fasen | 2 Fasen Perilex stekker |
| Snoerlengte | 110 cm |
Downloads
Veiligheidsinformatie
Leverbaar
Dit product is niet op voorraad, we zullen het product voor je bestellen bij onze leverancier. Heb je vragen over de levertijd, neem dan contact met ons op.