Uitproberen in onze belevingswinkel
Onze alternatieven
Bosch DWB64BC50
- D
- Geluidsniveau: 63 dB
- Plat
Adviesprijs: 519,00
419,00
Leverbaar
AEG DBE0600M
- Motorloos
- Plat
Adviesprijs: 449,00
367,00
Leverbaar
Productomschrijving
De ETNA AP290RVS is een 90 cm brede afzuigkap. Het is een krachtige afzuigkap met een afzuigcapaciteit van 360 m3/h. Op stand 1 heeft de afzuigkap slechts een geluidsniveau van 40dB. Je kunt kiezen uit zowel afvoer naar buiten of recirculatie om energie te besparen. Deze schouwkap beschikt over 3 standen en is voorzien van energiezuinig warm witte LED verlichting. De 3 aluminium cassettefilters zijn geschikt voor de vaatwasser, waardoor je de afzuigkap lekker makkelijk kan reinigen.
Belangrijkste specificaties
| Model wandschouw | Pyramide |
|---|---|
| Geluidsniveau | 60 dB |
| Energieklasse |
D
Bekijk
Energieklasse
|
| Merk | Etna |
|---|---|
| Type | AP290RVS |
| EAN | 8715393209535 |
| Algemene kenmerken | |
| Model wandschouw | Pyramide |
| Geschikt voor luchtafvoer | Ja |
| Geschikt voor recirculatie | Ja |
| Maximale luchtafvoer | 360 m³/h |
| Geluidsniveau | 60 dB |
| Standen | 3 |
| Afmetingen | |
| Breedte (mm) | 900 mm |
| Hoogte (mm) | 815 / 1160 mm |
| Diepte (mm) | 485 mm |
| Minimale montagehoogte kookplaat | 650 mm |
| Maximale luchtafvoer diameter | 150 mm |
| Minimale luchtafvoer diameter | 150 mm |
| Fysieke eigenschappen | |
| Gewicht (gram) | 9000 gr |
| Kleur | Zilver |
| Recirculatiesysteem | |
| Koolstoffilter voor recirculatie benodigd | Ja |
| Type koolstoffilter | REC10 |
| Reinigingsindicatie koolstoffilter | Ja |
| Type plasma filter | GUC1212 |
| Bediening | |
| Bedieningsmogelijkheden | Druktoetsen |
| Gebruiksgemak | |
| Aantal lampen | 2 |
| Type verlichting | Led |
| Materiaal vetfilter | Aluminium |
| Aantal filters | 3 |
| Mag in de vaatwasser | Ja |
| Stroomvoorziening | |
| Energieklasse |
D
Bekijk
Energieklasse
|
| Energieverbruik per jaar | 72 kWh |
| Type stekker | Schuko-/Gardy met aarding (2-polig) |
| Snoerlengte | 150 cm |
Vaak samengekocht met
Veiligheidsinformatie
Leverbaar
Dit product is niet op voorraad, we zullen het product voor je bestellen bij onze leverancier. Heb je vragen over de levertijd, neem dan contact met ons op.