JBL soundbar BAR 300
Merk: JBLOnze alternatieven
- Hdmi in: 1
- Optische aansluiting
- Hdmi in: 1
- Optische aansluiting
Productomschrijving
Het is showtime. De alles-in-één JBL Bar 300 maakt van je films en tv-programma's een geweldige ervaring en tilt je games naar een hoger niveau. MultiBeam™- en Dolby Atmos®-technologie zorgen voor levendig 3D surround sound. PureVoice-technologie optimaliseert de helderheid van stemmen zodat je nooit een woord mist. Als je wilt ontspannen met muziek of een podcast, kies dan uit meer dan 300 streamingdiensten en geniet van AirPlay, Alexa MRM of Chromecast built-in™.
DOLBY ATMOS® EN MULTIBEAM™ SURROUND SOUND
Omring jezelf met 3D surround sound van theaterkwaliteit. Hoor overal in de kamer buitengewone geluidseffecten, zonder dat er extra surround-luidsprekers nodig zijn.
INGEBOUWDE WIFI MET AIRPLAY, ALEXA MULTI-ROOM MUSIC EN CHROMECAST BUILT-IN™
Ga op verkenning. Toegang tot meer dan 300 muziekstreamingdiensten via AirPlay, Alexa MRM en Chromecast built-in™. Geniet van al je favoriete audio, internetradio en podcasts in high-definition kwaliteit. De wifiverbinding maakt ook automatische software-updates mogelijk, zodat je altijd kunt genieten van de nieuwste functies.
260 W UITGANGSVERMOGEN
Met een totaal uitgangsvermogen van 260 watt maakt de JBL Bar 300 van je films, muziek en games een geweldige geluidservaring.
Belangrijkste specificaties
| Afstandsbediening | Ja |
|---|---|
| Bluetooth | Ja |
| Optische aansluiting | Ja |
| HDMI ingangen | 2 |
| Merk | JBL |
|---|---|
| Type | BAR 300 |
| EAN | 6925281996573 |
| Algemene kenmerken | |
| Afstandsbediening | Ja |
| Versterker en speakers | |
| Surround systemen | Surround, DTS, Dolby Atmos |
| Netwerk en streaming | |
| Bluetooth | Ja |
| Wifi | Ja |
| Multiroom ondersteuning | Ja |
| Aansluitingen | |
| Optische aansluiting | Ja |
| Netwerkaansluiting | Ja |
| HDMI | Ja |
| HDMI ingangen | 2 |
| Audio Return Channel | Ja |
| Fysieke eigenschappen | |
| Hoogte (mm) | 56 mm |
| Breedte (mm) | 820 mm |
| Diepte (mm) | 103,5 mm |
| Gewicht (gram) | 2500 gr |
Downloads
Veiligheidsinformatie
Levertijd: 1-2 werkdagen
Dit product is op voorraad in onze winkel of magazijn, we zullen het product zo snel mogelijk verzenden of contact met je opnemen over de bezorging.