Productomschrijving
Draaien, bewegen,
Kantelen, aanpassen.
Door de diverse beweeg-en kantelmogelijkheden, waaronder 180° draaien, 130° draaien, 50° kantelen en 20 cm hoogteverstelling, kun je comfortabel kijken waar je ook bent met StanbyME.
Kabelvrij ontwerp, eindeloze mogelijkheden.
Dankzij de ingebouwde accu kun je StanbyME draadloos gebruiken, je neemt het scherm gewoon mee. De accu gaat tot 3 uur mee met één keer opladen - genoeg voor een film, een workout of zelfs een studeersessie.
Samen rollen
Dankzij de vijf wieltjes in de voet van het product kan de StanbyME gemakkelijk door je huis worden verplaatst. Rol hem probleemloos mee van je werkplek naar de keuken naar de woonkamer en weer terug.
Connect en ontdek een wereld aan entertainment.
StanbyME is voorzien van NFC waardoor je draadloos content kunt mirror-en vanaf je telefoon, tablet of laptop. Tik gewoon met je apparaat tegen het NFC-logo op de achterkant van het scherm om eenvoudig verbinding te maken
en te genieten van mobiele
content op een groter scherm.
De makkelijkste manier om te kijken, delen en gamen
StanbyME ondersteunt AirPlay 2, zodat je moeiteloos je favoriete inhoud kunt streamen, delen en mirror-en vanaf je iPhone, iPad of Mac. En met HomeKit kun je de Home-app of Siri op je Apple apparaten gebruiken om StanbyME eenvoudig aan en uit te zetten, van input te wisselen en het volume te regelen.
Volledige controle, waar je ook bent.
Met een intuïtief aanraakscherm kun je StanbyME gemakkelijk gebruiken. Tik op het scherm om apps te openen, video's te pauzeren, instellingen te wijzigen en nog veel meer! En als het scherm buiten bereik is, kun je met een handige afstandsbediening de controle houden.
Belangrijkste specificaties
| Beelddiagonaal in inch | 27 inch |
|---|---|
| Schermtype | LED |
| Beeldresolutie | Full HD |
| Smart platform | Web OS |
| Energieklasse |
E
Bekijk
Energieklasse
|
| Merk | LG |
|---|---|
| Type | 27ART10 StanbyME |
| EAN | 8806084632395 |
| Scherm | |
| Beelddiagonaal in inch | 27 inch |
| Beelddiagonaal in cm | 68 cm |
| Schermtype | LED |
| Beeldresolutie | Full HD |
| Resolutie | 1920 x 1080 pixels |
| Beeldverversing | 50 Hz |
| Audio | |
| Vermogen tv speakers | 10 Watt |
| Smart TV | |
| Smart TV | Ja |
| Smart platform | Web OS |
| AirPlay | Ja |
| Aansluitingen | |
| HDMI-aansluitingen | 1 x |
| USB aansluiting | Ja |
| Netwerkmogelijkheden | |
| Wifi | Ja |
| Bluetooth | Ja |
| Energieverbruik | |
| Stroomverbruik standby | 0,50 watt |
| Energieverbruik per 1000h | 22,00 kWh |
| Energieverbruik HDR per 1000h | 36,00 kWh |
| Energieklasse |
E
Bekijk
Energieklasse
|
| Fysieke eigenschappen | |
| Hoogte met voet | 1077 mm |
| Diepte met voet | 397 mm |
| Gewicht inclusief voet | 17500 gr |
| Hoogte (mm) | 361 mm |
| Breedte (mm) | 621 mm |
| Diepte (mm) | 299 mm |
| Gewicht exclusief voet | 4800 gr |
| Introductiejaar | 2023 |
Veiligheidsinformatie
Leverbaar
Dit product is niet op voorraad, we zullen het product voor je bestellen bij onze leverancier. Heb je vragen over de levertijd, neem dan contact met ons op.