Novy kookplaat met afzuiging 1861
Merk: Novy APrijsaanvraag
Benieuwd wat dit product kost? Vul het formulier in en we laten binnen 48 uur iets weten!
Lunenburg Nuland
Rijksweg 69, 5391 LJ Nuland Route
| Openingstijden | Deze week | Volgende week |
|---|---|---|
| Maandag |
09:00 - 18:00 |
Gesloten |
| Dinsdag |
09:00 - 18:00 |
09:00 - 18:00 |
| Woensdag |
09:00 - 18:00 |
09:00 - 18:00 |
| Donderdag |
09:00 - 18:00 |
09:00 - 18:00 |
| Vrijdag |
09:00 - 20:00 |
09:00 - 20:00 |
| Zaterdag |
09:00 - 16:00 |
09:00 - 16:00 |
| Zondag | Gesloten | Gesloten |
Lunenburg Veghel
Poort van Veghel 4990, 5466 SB Veghel Route
| Openingstijden | Deze week | Volgende week |
|---|---|---|
| Maandag |
09:00 - 18:00 |
Gesloten |
| Dinsdag |
09:00 - 18:00 |
09:00 - 18:00 |
| Woensdag |
09:00 - 18:00 |
09:00 - 18:00 |
| Donderdag |
09:00 - 18:00 |
09:00 - 18:00 |
| Vrijdag |
09:00 - 20:00 |
09:00 - 20:00 |
| Zaterdag |
09:00 - 16:00 |
09:00 - 16:00 |
| Zondag | Gesloten | Gesloten |
Lunenburg Rosmalen
Verlengde van Meeuwenstraat 2, 5241 TG Rosmalen Route
| Openingstijden | Deze week | Volgende week |
|---|---|---|
| Maandag |
12:00 - 18:00 |
Gesloten |
| Dinsdag |
09:00 - 18:00 |
09:00 - 18:00 |
| Woensdag |
09:00 - 18:00 |
09:00 - 18:00 |
| Donderdag |
09:00 - 18:00 |
09:00 - 18:00 |
| Vrijdag |
09:00 - 20:00 |
09:00 - 20:00 |
| Zaterdag |
09:00 - 16:00 |
09:00 - 16:00 |
| Zondag | Gesloten | Gesloten |
Productomschrijving
Geschikt voor recirculatie, niet voor afvoer!
Novy Easy Pro recirculatie.
- Geoptimaliseerde airflow door elegante afwerking Eenvoudig in onderhoud.
- Extra groot kookoppervlak.
- 4 Kookzones en handige functies.
- Opbouw en vlakbouw mogelijk.
- Monoblock koolstoffilter met een levensduur tot 450 kookuren.
Belangrijkste specificaties
| Geluidsniveau | 66 dB |
|---|---|
| Energieklasse | A |
| Aansluitwaarde | 7.400 Watt |
| Aansluiting op aantal fasen | 2 Fasen Perilex stekker |
| Merk | Novy |
|---|---|
| Type | 1861 |
| EAN | 5414425220762 |
| Gebruiksgemak | |
| Geschikt voor recirculatie | Ja |
| Naloopstand | Ja |
| Materiaal vetfilter | Aluminium |
| Mag in de vaatwasser | Ja |
| Reinigingsindicatie koolstoffilter | Ja |
| Reinigingsindicatie vetfilter | Ja |
| Geluidsniveau | 66 dB |
| Energieverbruik | |
| Energieklasse | A |
| Kenmerken kookplaat | |
| Kookzones | 4 |
| Standen | 9 |
| Warmhoudfunctie | Ja |
| Grillfunctie | Ja |
| Koppelbare zone | Ja |
| Boostfunctie | Ja |
| Timer | Ja |
| Plaats bedieningspaneel | Voorzijde |
| Digitale weergave kookstanden | Ja |
| Veiligheidskenmerken | |
| Overkookbeveiliging | Ja |
| Restwarmteindicatie | Ja |
| Kinderbeveiliging | Ja |
| Afzuigcapaciteit | |
| Maximale luchtrecirculatie | 453 m³/h |
| Afmetingen | |
| Hoogte (mm) | 225 mm |
| Breedte (mm) | 800 mm |
| Diepte (mm) | 520 mm |
| Nis breedte | 750 mm |
| Nis diepte | 490 mm |
| Elektriciteitskenmerken | |
| Installatie bijzonderheden | Dit model is bestemd voor Recirculatie |
| Type stekker | geen stekker (elektrische aansluiting door monteur / elektricien) |
| Aansluitwaarde | 7.400 Watt |
| Aansluiting op aantal fasen | 2 Fasen Perilex stekker |
| Snoerlengte | 150 cm |
Downloads
Veiligheidsinformatie
Levertijd: 1-2 werkdagen
Dit product wordt binnen 1-2 werkdagen geleverd indien op voorraad bij onze leverancier. Het product is wel te bekijken in Nuland.