Lunenburg Nuland
Rijksweg 69, 5391 LJ Nuland Route
| Openingstijden | Deze week | Volgende week |
|---|---|---|
| Maandag |
09:00 - 18:00 |
Gesloten |
| Dinsdag |
09:00 - 18:00 |
09:00 - 18:00 |
| Woensdag |
09:00 - 18:00 |
09:00 - 18:00 |
| Donderdag |
09:00 - 18:00 |
09:00 - 18:00 |
| Vrijdag |
09:00 - 18:00 |
09:00 - 20:00 |
| Zaterdag |
09:00 - 16:00 |
09:00 - 16:00 |
| Zondag | Gesloten | Gesloten |
Lunenburg Veghel
Poort van Veghel 4990, 5466 SB Veghel Route
| Openingstijden | Deze week | Volgende week |
|---|---|---|
| Maandag |
09:00 - 18:00 |
Gesloten |
| Dinsdag |
09:00 - 18:00 |
09:00 - 18:00 |
| Woensdag |
09:00 - 18:00 |
09:00 - 18:00 |
| Donderdag |
09:00 - 18:00 |
09:00 - 18:00 |
| Vrijdag |
09:00 - 18:00 |
09:00 - 20:00 |
| Zaterdag |
09:00 - 16:00 |
09:00 - 16:00 |
| Zondag | Gesloten | Gesloten |
Lunenburg Rosmalen
Verlengde van Meeuwenstraat 2, 5241 TG Rosmalen Route
| Openingstijden | Deze week | Volgende week |
|---|---|---|
| Maandag |
12:00 - 18:00 |
Gesloten |
| Dinsdag |
09:00 - 18:00 |
09:00 - 18:00 |
| Woensdag |
09:00 - 18:00 |
09:00 - 18:00 |
| Donderdag |
09:00 - 18:00 |
09:00 - 18:00 |
| Vrijdag |
09:00 - 18:00 |
09:00 - 20:00 |
| Zaterdag |
09:00 - 16:00 |
09:00 - 16:00 |
| Zondag | Gesloten | Gesloten |
Productomschrijving
Snel voorverwarmen met coolStart.
De optionele snel voorverwarmfunctie verwarmt de oven extra snel, zonder meer energie te verbruiken. De tijd van het lange wachten is voorbij. Daarbij versnelt de coolStart-functie de kooktijd van bevroren etenswaren zonder dat voorverwarmen nodig is. Ook dit bespaart tijd en energie.
4D-Hetelucht.
Waar u het gerecht ook in de oven plaatst, u heeft altijd een perfect bakresultaat. De hoogte van het bakrooster of de bakplaat is niet meer belangrijk. De innovatieve motor verdeelt de warmte nog beter in uw oven. Zo krijgt u altijd hét perfecte gerecht.
Met softMove opent en sluit u veilig en zacht de deuren van uw oven.
Met de softMove-functie opent en sluit u uw oven gemakkelijk en zacht. Heeft u uw handen vol? Geen probleem. Een zacht duwtje tegen de ovendeur is genoeg: het softMove-sluitingsmechanisme zorgt ervoor dat de ovendeur zacht opent en sluit.
TFT-display: goede leesbaarheid vanuit elke hoek.
Dankzij de gebruikersvriendelijke indeling bedient u nog makkelijk uw oven.
Belangrijkste specificaties
| Inhoud (L) | 71 Liter |
|---|---|
| Energieklasse |
A+
Bekijk
Energieklasse
|
| Merk | Siemens |
|---|---|
| Type | HB633GBS1 |
| EAN | 4242003672365 |
| Algemene kenmerken | |
| Inhoud (L) | 71 Liter |
| Zelfreinigend | Hydrolyse (stoomreiniging) |
| Ovenfunctie | |
| Oventemperatuur | 30 - 300 °C |
| Extra functies | Grootvlakgrill, Kleinvlakgrill, Deep-frozen food special |
| 4D hetelucht Plus | Ja |
| Snel voorverwarmen | Ja |
| Ontdooien | Ja |
| Onder- en bovenwarmte | Ja |
| Onderwarmte apart regelbaar | Ja |
| Pizzastand | Ja |
| Grillfunctie | |
| Grillfunctie | Ja |
| Circulatiegrillen | Ja |
| Bediening | |
| Uitvoering Display | TFT-display |
| Bedieningsmogelijkheden | Tiptoetsen met draai-/drukknop |
| Timer | Ja |
| Energiekenmerken | |
| Energieklasse |
A+
Bekijk
Energieklasse
|
| Gebruiksgemak | |
| Binnenverlichting | Ja |
| Softclosing-deur | Ja |
| Fysieke eigenschappen | |
| Kleur | Inox |
| Meegeleverde accessoires | Rooster (s), Braadslede |
| Optionele accessoires | Set decorstrips zwart (onderkant oven) HZ66X600 |
| Materiaal wanden binnenzijde | Antraciet geëmailleerd |
| Hoogte (mm) | 595 mm |
| Breedte (mm) | 594 mm |
| Diepte (mm) | 548 mm |
| Min. nishoogte | 585 mm |
| Nis breedte | 560 mm |
| Min. nisdiepte | 550 mm |
Downloads
Vaak samengekocht met
Veiligheidsinformatie
Leverbaar
Dit product is niet op voorraad, we zullen het product voor je bestellen bij onze leverancier. Heb je vragen over de levertijd, neem dan contact met ons op.