Lunenburg Nuland
Rijksweg 69, 5391 LJ Nuland Route
| Openingstijden | Deze week | Volgende week |
|---|---|---|
| Maandag |
09:00 - 18:00 |
Gesloten |
| Dinsdag |
09:00 - 18:00 |
09:00 - 18:00 |
| Woensdag |
09:00 - 18:00 |
09:00 - 18:00 |
| Donderdag |
09:00 - 18:00 |
09:00 - 18:00 |
| Vrijdag |
09:00 - 18:00 |
09:00 - 20:00 |
| Zaterdag |
09:00 - 16:00 |
09:00 - 16:00 |
| Zondag | Gesloten | Gesloten |
Lunenburg Veghel
Poort van Veghel 4990, 5466 SB Veghel Route
| Openingstijden | Deze week | Volgende week |
|---|---|---|
| Maandag |
09:00 - 18:00 |
Gesloten |
| Dinsdag |
09:00 - 18:00 |
09:00 - 18:00 |
| Woensdag |
09:00 - 18:00 |
09:00 - 18:00 |
| Donderdag |
09:00 - 18:00 |
09:00 - 18:00 |
| Vrijdag |
09:00 - 18:00 |
09:00 - 20:00 |
| Zaterdag |
09:00 - 16:00 |
09:00 - 16:00 |
| Zondag | Gesloten | Gesloten |
Lunenburg Rosmalen
Verlengde van Meeuwenstraat 2, 5241 TG Rosmalen Route
| Openingstijden | Deze week | Volgende week |
|---|---|---|
| Maandag |
12:00 - 18:00 |
Gesloten |
| Dinsdag |
09:00 - 18:00 |
09:00 - 18:00 |
| Woensdag |
09:00 - 18:00 |
09:00 - 18:00 |
| Donderdag |
09:00 - 18:00 |
09:00 - 18:00 |
| Vrijdag |
09:00 - 18:00 |
09:00 - 20:00 |
| Zaterdag |
09:00 - 16:00 |
09:00 - 16:00 |
| Zondag | Gesloten | Gesloten |
Productomschrijving
Snel, veilig een gemakkelijk schoon te maken: powerInduction met powerBoost-functie.
Gelijk warm. Gelijk koud. Geniet van de voordelen van Siemens powerInduction. Alleen de pan wordt verwarmt via inductiespoelen terwijl de kookplaat koel blijft. Dit betekent: sneller en veiliger koken een eenvoudig te reinigen kookplaat. En dankzij de powerBoost-functie zet u het gerecht nog sneller op tafel: 50% meer power.
Combineer kookzones tot één grote zone voor grote pannen.
De combiZone maakt het mogelijk om één groot kookoppervlak te creëren, waardoor u kunt koken met een grotere pan en nog steeds geniet van een optimale warmteverdeling.
Snel op de gewenste baktemperatuur
Dankzij snel voorverwarmen verwarmt de oven extra snel voor – zonder dat daarbij extra energie wordt gebruikt. De tijd van het lange wachten is voorbij.
Makkelijker schoon dankzij de gecoate achterwand
Moeiteloos je oven schoonhouden dankzij de speciale coating van de achterwand van de oven. De ecoClean-coating zorgt ervoor dat vuil afbreekt en de geur enorm afneemt. Vanaf het moment van braden, grillen en bakken wordt dit proces al in gang gezet. Het ecoClean-materiaal vernieuwt elke keer dat je oven warm wordt. En dat voor de gehele levensduur van je apparaat.
cookControl10: automatische programma's voor de beste resultaten
Voor de beste resultaten heeft Siemens een kookboek ingebouwd in de oven. cookControl10 biedt tot 10 automatische programma's voor de bereiding van een diversiteit aan gerechten. Selecteer het gewenste programma en vul het gewicht in. De bakoven doet de rest.
lightControl: simpel én mooi in gebruik
De nieuwe lightControl-knop verlicht alle geselecteerde verwarmingssymbolen met stylish blauw licht. Dat maakt het gebruik simpel én mooi.
Beter bakken met gelijkmatig verdeelde warmte
Met 3D hetelucht komen jouw brownies iedere keer weer perfect gebakken uit de oven, of je nu één, twee, of drie bakhoogtes gebruikt. De warme lucht wordt gelijkmatig verdeeld over de hele oven, zodat je altijd kunt vertrouwen op het beste resultaat. Zo bak je alle koekjes, cake of taart voor dat verjaardagsfeestje op drie hoogtes tegelijk, en bespaar je tijd en energie.
Sluit de oven zacht en geruisloos
De nieuwe ovendeur met softClose heeft een verbeterd sluitingsmechanisme, geïntegreerd in het scharnier. Hierdoor is de ovendeur gemakkelijker en veiliger te sluiten. Een zacht duwtje tegen de ovendeur is genoeg: het softClose sluitingsmechanisme zorgt ervoor dat de deur geruisloos sluit.
Belangrijkste specificaties
| Energieklasse |
A
Bekijk
Energieklasse
|
|---|---|
| Kookzones | 4 |
| Inhoud (L) | 66 Liter |
| Merk | Siemens |
|---|---|
| Type | HL9S5A341 |
| EAN | 4242003918210 |
| Energiekenmerken | |
| Energieklasse |
A
Bekijk
Energieklasse
|
| Kookplaatkenmerken | |
| Kookzones | 4 |
| Panherkenning | Ja |
| Standen | 17 |
| Ovenkenmerken | |
| Aantal ovens | 1 |
| Inhoud (L) | 66 Liter |
| Netto inhoud ovenruimte 1 | 66 l |
| Bereidingssystemen | Boven -/ onderwarmte, Hetelucht, 3D Hetelucht, Circulatiegrill, Pizzastand, Grote Vlakgril |
| Oventemperatuur | 50-275 °C |
| Grillfunctie | Ja |
| Gebruiksgemak | |
| Plaats bedieningspaneel | Voorzijde |
| Bedieningsmogelijkheden | Draaiknoppen, tiptoetsen |
| Display | Ja |
| Reiniging | Hydrolyse reiniging |
| Binnenverlichting | Ja |
| Algemene kenmerken | |
| Timer | Ja |
| Meegeleverde accessoires | Rooster (s), Bakplaat (en), Braadslede |
| Fysieke eigenschappen | |
| Materiaal wanden binnenzijde | Geëmailleerd |
| Kleur | Zwart |
| Veiligheidskenmerken | |
| Restwarmteindicatie | Ja |
| Veiligheidsuitschakeling | Ja |
| Kinderbeveiliging | Ja |
| Afmetingen | |
| Hoogte (mm) | 850 mm |
| Breedte (mm) | 600 mm |
| Diepte (mm) | 600 mm |
| Elektriciteitskenmerken | |
| Type stekker | geen stekker (elektrische aansluiting door monteur / elektricien) |
| Aansluitwaarde | 7.900 Watt |
| Aansluiting op aantal fasen | 3 Fasen Perilex stekker > 7360 Watt |
Downloads
Veiligheidsinformatie
Leverbaar
Dit product is niet op voorraad, we zullen het product voor je bestellen bij onze leverancier. Heb je vragen over de levertijd, neem dan contact met ons op.