Lunenburg Nuland
Rijksweg 69, 5391 LJ Nuland Route
| Openingstijden | Deze week | Volgende week |
|---|---|---|
| Maandag |
09:00 - 18:00 |
Gesloten |
| Dinsdag |
09:00 - 18:00 |
09:00 - 18:00 |
| Woensdag |
09:00 - 18:00 |
09:00 - 18:00 |
| Donderdag |
09:00 - 18:00 |
09:00 - 18:00 |
| Vrijdag |
09:00 - 18:00 |
09:00 - 20:00 |
| Zaterdag |
09:00 - 16:00 |
09:00 - 16:00 |
| Zondag | Gesloten | Gesloten |
Lunenburg Veghel
Poort van Veghel 4990, 5466 SB Veghel Route
| Openingstijden | Deze week | Volgende week |
|---|---|---|
| Maandag |
09:00 - 18:00 |
Gesloten |
| Dinsdag |
09:00 - 18:00 |
09:00 - 18:00 |
| Woensdag |
09:00 - 18:00 |
09:00 - 18:00 |
| Donderdag |
09:00 - 18:00 |
09:00 - 18:00 |
| Vrijdag |
09:00 - 18:00 |
09:00 - 20:00 |
| Zaterdag |
09:00 - 16:00 |
09:00 - 16:00 |
| Zondag | Gesloten | Gesloten |
Lunenburg Rosmalen
Verlengde van Meeuwenstraat 2, 5241 TG Rosmalen Route
| Openingstijden | Deze week | Volgende week |
|---|---|---|
| Maandag |
12:00 - 18:00 |
Gesloten |
| Dinsdag |
09:00 - 18:00 |
09:00 - 18:00 |
| Woensdag |
09:00 - 18:00 |
09:00 - 18:00 |
| Donderdag |
09:00 - 18:00 |
09:00 - 18:00 |
| Vrijdag |
09:00 - 18:00 |
09:00 - 20:00 |
| Zaterdag |
09:00 - 16:00 |
09:00 - 16:00 |
| Zondag | Gesloten | Gesloten |
Productomschrijving
Verkort de programmaduur met maar liefst 65%
De varioSpeed-functie combineer je met een ander wasprogramma welke dan tot 65% korter wordt. Doordat varioSpeed zorgt dat de temperatuur waarop het wasmiddel werkzaam is sneller wordt bereikt, geniet je een stuk sneller van perfect schoon wasgoed.
Verkort wasprogramma's met vele opties.
Met speedPack L beschik je over varioSpeed - zoals bij speedPack M - maar is het ook mogelijk tot 2 kg licht vervuild wasgoed in slechts 15 minuten schoon te wassen óf 3,5 kg licht vervuild wasgoed in 30 minuten. Zo is het elke wasbeurt opnieuw mogelijk om tijd te besparen.
Verklein de strijkstapel
Als je droge was hebt die gekreukt is, biedt het smartFinish-programma van je wasmachine uitkomst. Het introduceert een zachte dosis stoom die kreukels tot 50% vermindert. Het is als een stoombad voor je kleding om hardnekkige kreukels te verwijderen voor het dragen. En het programma duurt slechts 23 minuten. Een echte helpende hand dus.
Onze meest energiezuinige wasmachine.
Wasmachines met energielabel A voor energiezuinige en perfecte wasresultaten onder alle omstandigheden.
aquaStop: levenslange bescherming tegen waterschade.
Het aquaStop-beveiligingssysteem beschermt tegen alle soorten waterschade, zoals overstroming of lekkage, gedurende de hele levensduur van het apparaat.
Zachte reiniging van outdoorkleding.
Het is belangrijk om outdoorkleding met extra zorg te behandelen, zeker tijdens het drogen. Gelijmde zomen, membraancoatings en waterafstotende stoffen zijn bijzonder hittegevoelig. Het outdoorprogramma draait op een constante lage temperatuur waarbij de luchtvochtigheid continu wordt gemeten om jouw kleding optimaal te drogen. Je kunt zelfs impregneermiddel toevoegen om jouw kleding extra waterafstotend te maken.
Word de meest hardnekkige vlekken de baas.
Het antiVlekken-systeem bestrijdt zonder speciale middeltjes of voorbehandelingen vier van de meest voorkomende vlekken door de watertemperatuur, centrifugesnelheid en spoeltijd aan te passen aan het type vlek. Van wijn en boter/olie tot bloed en zelfs grasvlekken.
Word de meest hardnekkige vlekken de baas.
Het antiVlekken-systeem bestrijdt zonder speciale middeltjes of voorbehandelingen vier van de meest voorkomende vlekken door de watertemperatuur, centrifugesnelheid en spoeltijd aan te passen aan het type vlek. Van wijn en boter/olie tot bloed en zelfs grasvlekken.
Zachte behandeling voor je kostbare kleding
Je kostbare kledingstukken zoals zijden blouses verdienen extra zorg. De innovatieve waveTrommel-technologie behandelt je kostbare kleding zoals het hoort. De unieke golfvorm en asymmetrische peddels geven je kleding de zachte behandeling die het nodig heeft. Laat je kostbare kleding nooit meer beschadigen.
Voor optimaal duurzaam watergebruik, ongeacht het volume van de lading: waterPerfect Plus.
Of je nu één item wast of een volle trommel, waterPerfect Plus wast je wasgoed perfect en verbruikt nooit meer water dan nodig. waterPerfect Plus detecteert het type textiel en meet nauwkeurig de lading wasgoed in 256 stappen om automatisch te bepalen hoeveel water er nodig is voor elke cyclus. Perfect wasresultaat met optimaal waterverbruik.
Direct en eenvoudig in gebruik dankzij het grote led-display
Het grote touch led-display maakt indruk dankzij haar goede leesbaarheid en gebruikersvriendelijk bedieningsmenu. Zonder omweg vind je direct wat je zoekt dankzij de grote knoppen en het duidelijke menu.
Belangrijkste specificaties
| Vulgewicht | 9 kg |
|---|---|
| Toerental | 1400 rpm |
| Geluidsniveau centrifugeren | 70 dB(A) re 1 pW |
| Energieklasse |
A
Bekijk
Energieklasse
|
| Merk | Siemens |
|---|---|
| Type | WG44G2Z9NL |
| EAN | 4242003935811 |
| Algemene kenmerken | |
| Type wasmachine | Voorlader |
| Vulgewicht | 9 kg |
| Toerental | 1400 rpm |
| Geluidsniveau centrifugeren | 70 dB(A) re 1 pW |
| Droogresultaat | B |
| Algemene wasprogramma's | Fijne was, Wol, Handwas, kreukherstellend, witte-/bonte was, Centrifugeren en afpompen |
| Wasprogramma's specifiek voor | Outdoor, Snel/Mix, Impregneren, Anti-kreuk, Extra snel 30'/15, Lingerie |
| Functionele kenmerken | |
| Resttijdindicator | Ja |
| Startuitstel | Ja |
| Tussentijds was toevoegen | Ja |
| Trommelverlichting | Ja |
| Eindsignaal | Ja |
| Display | Ja |
| Bedieningsmogelijkheden | Draaiknop, Touchcontrol |
| Kinderbeveiliging | Ja |
| Extra spoelfunctie | Ja |
| Water en energie verbruik | |
| Energieklasse |
A
Bekijk
Energieklasse
|
| Materiaal kwaliteit en beveiliging | |
| Materiaal trommel | Inox |
| Koolborstelloze motor | Ja |
| Waterbeveiliging | Ja |
| Fysieke eigenschappen | |
| Breedte (mm) | 598 mm |
| Hoogte (mm) | 848 mm |
| Diepte (mm) | 590 mm |
| Gewicht | 74.500 gr |
Downloads
Veiligheidsinformatie
Leverbaar
Dit product is niet op voorraad, we zullen het product voor je bestellen bij onze leverancier. Heb je vragen over de levertijd, neem dan contact met ons op.