Smeg broodrooster TSF01CHMEU
Merk: SmegOnze alternatieven
- Ontdooien
- Kruimellade
- Ontdooien
- Kruimellade
Productomschrijving
De Smeg TSF01 heeft een stijlvolle uitstraling en metalen details. Er kunnen twee boterhammen tegelijkertijd geroosterd worden en de gewenste bruining kan zelf gekozen worden. De Smeg TSF01 heeft 6 standen, waarmee er gekozen kan worden tussen licht en donker. Hierdoor bepaalt u ook de krokantheid van de sneden brood. De sleuven in de broodrooster zijn extra dik, waardoor het roosteren van dikkere sneden brood mogelijk gemaakt kan worden. Bevroren brood kan direct geplaatst worden in de broodrooster, door de handige ontdooifunctie. Met de bagelfunctie kan er één zijde van het brood geroosterd worden. Doordat er op ieder moment op de stopknop gedrukt kan worden, kan de roostercyclus onderbroken worden. Hierdoor kunt u zelf bepalen hoe krokant het brood geroosterd wordt.
Belangrijkste specificaties
| Ontdooien | Ja |
|---|---|
| Kruimellade | Ja |
| Vermogen | 950 Watt |
| Merk | Smeg |
|---|---|
| Type | TSF01CHMEU |
| EAN | 8017709290832 |
| Toaster voor 2 sneden | Ja |
| Centreren van boterhammen | Ja |
| Ontdooien | Ja |
| Krokantfunctie | Ja |
| Extra hoge broodlift | Ja |
| Stopknop | Ja |
| Veiligheidsuitschakeling bij verbranden | Ja |
| Controle lampje | Ja |
| Kruimellade | Ja |
| Broodjeswarmer | Ja |
| Standen | 6 |
| Vermogen | 950 Watt |
| Hoogte (mm) | 198 mm |
| Breedte (mm) | 310 mm |
| Diepte (mm) | 195 mm |
| Gewicht (gram) | 2400 gr |
Veiligheidsinformatie
Leverbaar
Dit product is niet op voorraad, we zullen het product voor je bestellen bij onze leverancier. Heb je vragen over de levertijd, neem dan contact met ons op.