Smeg melkopschuimer MFF01WHEU
Merk: SmegOnze alternatieven
- Capaciteit: 115 ml
- Warm melkschuim
- Koud opschuimen
- Capaciteit: 250 ml
- Warm melkschuim
- Koud opschuimen
Productomschrijving
Deze SMEG melkopschuimer heeft een prachtige retro jaren '50 uitstraling en zorgt voor geweldige opgeschuimde melk. Voor de liefhebber beschikt deze melkopschuimer over verschillende standen zoals heet, koud, dik of dun melkschuim en de machine beschikt zelfs over een warme chocolademelk stand. De RVS kan en alle accessoires zijn machinewasbaar, dus is eenvoudig schoon te maken.
Per keer is het mogelijk om gemakkelijk 3 standaard cappuccino's maken, maar kunt u wanneer u 1 cappuccino of latte wilt maken ook minder gebruiken.
Belangrijkste specificaties
| Capaciteit melk opschuimen | 250 ml |
|---|---|
| Warm melkschuim | Ja |
| Koud opschuimen | Ja |
| Merk | Smeg |
|---|---|
| Type | MFF01WHEU |
| EAN | 8017709284213 |
| Algemene eigenschappen | |
| Type melkopschuimer | Spiraal |
| Inhoud melkreservoir | 600 ml |
| Capaciteit melk opschuimen | 250 ml |
| Warm melkschuim | Ja |
| Koud opschuimen | Ja |
| Verwarmingsfunctie | Ja |
| Aantal cappuccino's | 4 |
| Capaciteit melk verwarmen | 600 ml |
| Kleur | Wit |
| Materiaal | Kunststof,Metaal |
| Afmeting | |
| Breedte (mm) | 184 mm |
| Hoogte (mm) | 251 mm |
| Diepte (mm) | 142 mm |
Veiligheidsinformatie
Leverbaar
Dit product is niet op voorraad, we zullen het product voor je bestellen bij onze leverancier. Heb je vragen over de levertijd, neem dan contact met ons op.