Uitproberen in onze belevingswinkel
Sony wekkerradio XDR-C1DBP
Merk: SonyOnze alternatieven
Philips TAR3306/12
- Klokradio
- Twee wektijden in te stellen
- Snooze
Adviesprijs: 32,99
29,95
Op voorraad
Kenwood CR-ST40DAB
- Klokradio
- Twee wektijden in te stellen
- Snooze
Adviesprijs: 79,99
79,95
Op voorraad
Productomschrijving
Geniet onderweg van al uw favoriete stations met deze draagbare DAB-wekkerradio. Dankzij vijf digitale voorkeuzestations vindt u eenvoudig waar u naar wilt luisteren en dankzij de meegeleverde back-upbatterij kunt u de radio overal mee naartoe nemen. Het dimbare lcd-display van de klok houdt u 's nachts niet wakker en dankzij het dubbele alarm kunt u kiezen of u wakker wilt worden met de radio of de zoemer.
Belangrijkste specificaties
| Klokradio | Ja |
|---|---|
| FM ontvangst | Ja |
| Snooze | Ja |
| Twee wektijden in te stellen | Ja |
| Merk | Sony |
|---|---|
| Type | XDR-C1DBP |
| EAN | 4548736007604 |
| Klokradio | Ja |
| DAB+ | Ja |
| FM ontvangst | Ja |
| Wekfunctie | Ja |
| Snooze | Ja |
| Twee wektijden in te stellen | Ja |
| Sleeptimer | Ja |
| USB aansluiting | Ja |
| Breedte (mm) | 100,9 mm |
| Hoogte (mm) | 101,6 mm |
| Diepte (mm) | 101,4 mm |
| Gewicht (gram) | 560 gr |
Veiligheidsinformatie
Levertijd: 1-2 werkdagen
Dit product wordt binnen 1-2 werkdagen geleverd indien op voorraad bij onze leverancier. Het product is wel te bekijken in .