Lunenburg Nuland
Rijksweg 69, 5391 LJ Nuland Route
| Openingstijden | Deze week | Volgende week |
|---|---|---|
| Maandag | Gesloten |
09:00 - 18:00 |
| Dinsdag |
09:00 - 18:00 |
09:00 - 18:00 |
| Woensdag |
09:00 - 18:00 |
09:00 - 18:00 |
| Donderdag |
09:00 - 18:00 |
09:00 - 18:00 |
| Vrijdag |
09:00 - 20:00 |
09:00 - 20:00 |
| Zaterdag |
09:00 - 16:00 |
09:00 - 16:00 |
| Zondag | Gesloten | Gesloten |
Lunenburg Veghel
Poort van Veghel 4990, 5466 SB Veghel Route
| Openingstijden | Deze week | Volgende week |
|---|---|---|
| Maandag | Gesloten |
09:00 - 18:00 |
| Dinsdag |
09:00 - 18:00 |
09:00 - 18:00 |
| Woensdag |
09:00 - 18:00 |
09:00 - 18:00 |
| Donderdag |
09:00 - 18:00 |
09:00 - 18:00 |
| Vrijdag |
09:00 - 20:00 |
09:00 - 20:00 |
| Zaterdag |
09:00 - 16:00 |
09:00 - 16:00 |
| Zondag | Gesloten | Gesloten |
Lunenburg Rosmalen
Verlengde van Meeuwenstraat 2, 5241 TG Rosmalen Route
| Openingstijden | Deze week | Volgende week |
|---|---|---|
| Maandag | Gesloten |
12:00 - 18:00 |
| Dinsdag |
09:00 - 18:00 |
09:00 - 18:00 |
| Woensdag |
09:00 - 18:00 |
09:00 - 18:00 |
| Donderdag |
09:00 - 18:00 |
09:00 - 18:00 |
| Vrijdag |
09:00 - 20:00 |
09:00 - 20:00 |
| Zaterdag |
09:00 - 16:00 |
09:00 - 16:00 |
| Zondag | Gesloten | Gesloten |
Productomschrijving
Volledig integreerbare vaatwassers met 3D MultiFlex-lade voor maximaal comfort.
- Tot 50% extra besparen op energie − warmwateraansluiting
- Alles streeploos droog − AutoOpen-droging
- Verswatervaatwasser – vanaf 6 l liter in het programma Automatic
- Deur eenvoudig openen en sluiten − ComfortClose
- Flexibel en stevig geplaatst – ExtraComfort-rekuitvoering3D-MULTIFLEX-LADE
3D-MULTIFLEX-LADE
Maximale flexibiliteit
Wij hebben de besteklade verbeterd: nu kunt u ook kleine serviesonderdelen, zoals espressokopjes, in de besteklade van uw vaatwasser plaatsen. De 3D-MultiFlex-besteklade[4] bestaat uit een verlaagd midden- en twee zijdelen. Het linker gedeelte kan naar rechts worden geschoven om hoge wijnglazen in het bovenste rek te kunnen plaatsen. In het rechter in hoogte verstelbare gedeelte plaatst u eenvoudig grote bestekonderdelen en kleine serviesonderdelen.
AUTOOPEN-DROGING
Voor een droge vaat
Aan het eind van het spoelprogramma gaat de deur van de vaatwasser automatisch op een kleine kier open. Dankzij de extra ondersteuning van de ventilator kan zo de vochtige warme lucht uit de spoelruimte verdwijnen en wordt daardoor zelfs veeleisend vaatwerk, zoals kunststof serviesdroog zonder sporen achter te laten. Dankzij een speciale luchtgeleiding wordt het werkblad tegen vocht beschermd.
COMFORTCLOSE
Een deurconcept, dat van alle markten thuis is
Geniet van het bijzonder licht openen en sluiten van de Miele-deur. Bovendien blijft de deur in elke gewenste stand staan.
ECOPOWER-TECHNOLOGIE
Innovatief waterdistributiesysteem: waterbesparend
In het ECO-programma is het waterverbruik tot 8,9 liter gereduceerd. Daardoor is ook minder energie nodig voor het opwarmen – en u profiteert van een energiezuinige vaatwasser. De waterbesparing wordt mogelijk gemaakt door een intelligent gevormd watertoevoersysteem en een nieuw, zeer zuinig filtersysteem. Extra isolatie reduceert warmteverlies en daarmee de energie die nodig is om het water op te warmen.
VERSWATERVAATWASSER
De zuinigste Miele-vaatwasser ooit
Miele-vaatwassers reinigen uitsluitend met vers water, en dat in het programma Automatic al vanaf 6 liter waterverbruik, dat is duidelijk minder dan wanneer u het vaatwerk met de hand zou afwassen. Daarmee heeft Miele het waterverbruik in de laatste 30 jaar met 85% naar beneden gebracht. Ook het stroomverbruik is verlaagd tot nieuwe optimale waarden: in het ECO-programma behalen Miele-vaatwassers een verbruikswaarde van slechts 0,67 kWh.
WARMWATERAANSLUITING
Tot 35% stroom besparen
Elke vaatwasser van Miele kan op een warmwateraansluiting tot 60 °C worden aangesloten. Daardoor kan het stroomverbruik in het programma Fijn met wel 35% en de programmaduur met wel 10% worden verminderd. In het programma ECO daalt het energieverbruik van de vaatwasser tot wel 0,45 kWh.
ECOFEEDBACK
Het verbruik altijd in het oog
Wilt u milieubewust afwassen? Onze vaatwassers maken het u makkelijk: zodra u een programma heeft gekozen, leest u op het display af hoeveel water en stroom er verbruikt gaat worden. Met EcoFeedback kunt u de ecologisch optimale variant kiezen. Aan het einde van het programma kunt u de werkelijke verbruikswaarden bekijken.
Belangrijkste specificaties
| Geluidsniveau | 43 dB |
|---|---|
| Bestekvoorziening | Besteklade |
| Energieklasse |
A
Bekijk
Energieklasse
|
| Merk | Miele |
|---|---|
| Type | G 7292 SCVi |
| EAN | 4002516753964 |
| Algemene kenmerken | |
| Geluidsniveau | 43 dB |
| Waskenmerken | |
| Programma voor halve belading | Ja |
| Programma inkorten functie | Ja |
| Programmaduur | 230 minuten |
| Warmwateraansluiting | Ja |
| Droogtechniek | Condensdroogtechniek |
| Gebruiksgemak | |
| Handige wasprogramma's: | Eco programma, Speciaal programma, Intensief 75 °C programma, Extra Silent programma |
| Indicator zout bijvullen | Ja |
| Indicator glansspoelmiddel bijvullen | Ja |
| Kinderbeveiliging | Ja |
| Waterbeveiliging | Ja |
| Indeling | |
| Aantal couverts | 14 |
| Bestekvoorziening | Besteklade |
| Flexibele inrichting | Ja |
| In hoogte verstelbare bovenste korf | Ja |
| Water- en energiekenmerken | |
| Energieklasse |
A
Bekijk
Energieklasse
|
| Energieverbruik in kWh per 100 cycli | 54,00 kWh |
| Waterverbruik in liters per cyclus | 8,40 L |
| Bediening | |
| Display | Ja |
| Resttijdindicator | Ja |
| Bedieningsmogelijkheden | Druktoetsen |
| Startuitstel | Ja |
| Plaats bedieningspaneel | Binnenzijde |
| Fysieke eigenschappen | |
| Type waterbeveiliging | Waterproofsysteem |
| Materiaal kuip | RVS |
| afmetingen | |
| Max. hoogte | 870 mm |
| Min. hoogte | 805 mm |
| Breedte (mm) | 598 mm |
| Diepte (mm) | 550 mm |
| Inbouwmaten | |
| Max. nishoogte | 870 mm |
| Min. nishoogte | 805 mm |
| Nis breedte | 600 mm |
| Min. nisdiepte | 550 mm |
| Frontpaneelmaten | |
| Max. deurhoogte | 650 mm |
| Min. deurhoogte | 770 mm |
| AutoOpen-droging | Ja |
| PowerWash | Ja |
| QuickPowerWash | Ja |
| Soort vaatwasser | Voll. Geïntegreerd |
Downloads
Ontdek tot €150,- cashback op veel Miele Apparaten
Met een Miele apparaat kies je altijd voor de slimste innovaties en de beste kwaliteit. Koop tussen 20 april en 31 mei een geselecteerde Miele wasmachine of droger en ontvang tot € 150 cashback. Op geselecteerde stofzuigers ontvang je tot € 50 en op vaatwassers ontvang je tot € 125 cashback. Verzilver jouw cashback uiterlijk 14 juni 2026
Deze actie loopt van 20 april 2026 tot en met 31 mei 2026.
Vaak samengekocht met
Leverbaar
Dit product is niet op voorraad, we zullen het product voor je bestellen bij onze leverancier. Heb je vragen over de levertijd, neem dan contact met ons op.