Uitproberen in onze belevingswinkel
Miele inbouw inductiekookplaat KM 7594 FL
Merk: Miele
Te bekijken en op voorraad in Nuland
Lunenburg Nuland
Rijksweg 69, 5391 LJ Nuland Route
Gesloten
Onze openingstijden
| Openingstijden | Deze week | Volgende week |
|---|---|---|
| Maandag |
09:00 - 18:00 |
09:00 - 18:00 |
| Dinsdag |
09:00 - 18:00 |
09:00 - 18:00 |
| Woensdag |
09:00 - 18:00 |
09:00 - 18:00 |
| Donderdag |
09:00 - 18:00 |
Gesloten |
| Vrijdag |
09:00 - 20:00 |
09:00 - 20:00 |
| Zaterdag |
09:00 - 16:00 |
09:00 - 16:00 |
| Zondag | Gesloten | Gesloten |
Stel je vraag, we helpen graag!
Niet te bekijken in showroom Veghel
Lunenburg Veghel
Poort van Veghel 4990, 5466 SB Veghel Route
Gesloten
Onze openingstijden
| Openingstijden | Deze week | Volgende week |
|---|---|---|
| Maandag |
09:00 - 18:00 |
09:00 - 18:00 |
| Dinsdag |
09:00 - 18:00 |
09:00 - 18:00 |
| Woensdag |
09:00 - 18:00 |
09:00 - 18:00 |
| Donderdag |
09:00 - 18:00 |
Gesloten |
| Vrijdag |
09:00 - 20:00 |
09:00 - 20:00 |
| Zaterdag |
09:00 - 16:00 |
09:00 - 16:00 |
| Zondag | Gesloten | Gesloten |
Stel je vraag, we helpen graag!
Niet te bekijken in showroom Rosmalen
Lunenburg Rosmalen
Verlengde van Meeuwenstraat 2, 5241 TG Rosmalen Route
Gesloten
Onze openingstijden
| Openingstijden | Deze week | Volgende week |
|---|---|---|
| Maandag |
12:00 - 18:00 |
12:00 - 18:00 |
| Dinsdag |
09:00 - 18:00 |
09:00 - 18:00 |
| Woensdag |
09:00 - 18:00 |
09:00 - 18:00 |
| Donderdag |
09:00 - 18:00 |
Gesloten |
| Vrijdag |
09:00 - 20:00 |
09:00 - 20:00 |
| Zaterdag |
09:00 - 16:00 |
09:00 - 16:00 |
| Zondag | Gesloten | Gesloten |
Stel je vraag, we helpen graag!
Productomschrijving
Inductiekookplaat Met 2 PowerFlex-kookvlakken voor maximaal vermogen
- Intuïtieve snelle keuze via een cijferreeks - SmartSelect
- 5 kookzones incl. 4 PowerFlex-kookvlakken en 28 cm kookzone
- In 936 mm breed voor integratie in of plaatsing op het werkblad
- Kortste aankooktijden − TwinBooster
- Communicatie met afzuigkap - automatische Con@ctivity-functie
Belangrijkste specificaties
| Kookzones | 5 |
|---|---|
| Nis breedte | 916 mm |
| Nis diepte | 500 mm |
| Aansluitwaarde | 11.000 Watt |
| Aansluiting op aantal fasen | 3 Fasen Perilex stekker > 7360 Watt |
| Merk | Miele |
|---|---|
| Type | KM 7594 FL |
| EAN | 4002516437734 |
| Kenmerken kookplaat | |
| Kookzones | 5 |
| Standen | 9 |
| Warmhoudfunctie | Ja |
| Koppelbare zone | Ja |
| Boostfunctie | Ja |
| Merkspecifieke functies | Communicatie met de afzuigkap – automatische functie Con@ctivity |
| Plaats bedieningspaneel | Voorzijde |
| Digitale weergave kookstanden | Ja |
| Veiligheidskenmerken | |
| Restwarmteindicatie | Ja |
| Kinderbeveiliging | Ja |
| Afmetingen | |
| Hoogte (mm) | 51 mm |
| Breedte (mm) | 936 mm |
| Diepte (mm) | 520 mm |
| Inbouwmaten | |
| Nis breedte | 916 mm |
| Nis diepte | 500 mm |
| Elektriciteitskenmerken | |
| Type stekker | geen stekker (elektrische aansluiting door monteur / elektricien) |
| Aansluitwaarde | 11.000 Watt |
| Aansluiting op aantal fasen | 3 Fasen Perilex stekker > 7360 Watt |
| Snoerlengte | 140 cm |
| Soort kookplaat | Inductie kookplaat |
| Con@ctivity | Ja |
| TwinBooster | Ja |
| PowerFlex | Ja |
Downloads
Vaak samengekocht met
Levertijd: 1-2 werkdagen
Dit product is op voorraad in onze winkel of magazijn, we zullen het product zo snel mogelijk verzenden of contact met je opnemen over de bezorging.