steelstofzuiger Miele Duoflex HX1 (SQLL0 31)
Merk: Miele
Lunenburg Nuland
Rijksweg 69, 5391 LJ Nuland Route
| Openingstijden | Deze week | Volgende week |
|---|---|---|
| Maandag |
09:00 - 18:00 |
09:00 - 18:00 |
| Dinsdag |
09:00 - 18:00 |
09:00 - 18:00 |
| Woensdag |
09:00 - 18:00 |
09:00 - 18:00 |
| Donderdag | Gesloten |
09:00 - 18:00 |
| Vrijdag |
09:00 - 20:00 |
09:00 - 20:00 |
| Zaterdag |
09:00 - 16:00 |
09:00 - 16:00 |
| Zondag | Gesloten | Gesloten |
Lunenburg Veghel
Poort van Veghel 4990, 5466 SB Veghel Route
| Openingstijden | Deze week | Volgende week |
|---|---|---|
| Maandag |
09:00 - 18:00 |
09:00 - 18:00 |
| Dinsdag |
09:00 - 18:00 |
09:00 - 18:00 |
| Woensdag |
09:00 - 18:00 |
09:00 - 18:00 |
| Donderdag | Gesloten |
09:00 - 18:00 |
| Vrijdag |
09:00 - 20:00 |
09:00 - 20:00 |
| Zaterdag |
09:00 - 16:00 |
09:00 - 16:00 |
| Zondag | Gesloten | Gesloten |
Lunenburg Rosmalen
Verlengde van Meeuwenstraat 2, 5241 TG Rosmalen Route
| Openingstijden | Deze week | Volgende week |
|---|---|---|
| Maandag |
12:00 - 18:00 |
12:00 - 18:00 |
| Dinsdag |
09:00 - 18:00 |
09:00 - 18:00 |
| Woensdag |
09:00 - 18:00 |
09:00 - 18:00 |
| Donderdag | Gesloten |
09:00 - 18:00 |
| Vrijdag |
09:00 - 20:00 |
09:00 - 20:00 |
| Zaterdag |
09:00 - 16:00 |
09:00 - 16:00 |
| Zondag | Gesloten | Gesloten |
Productomschrijving
Snoerloze steelstofzuiger Hoge zuigkracht | Automatische vloerherkenning | Steel- en handstofzuiger in één | Nordicblauw
- Li-ion-accu: tot 55 min gebruiksduur met 1 lading
- Net zo krachtig als een Miele stofzuiger met zak
- SpeedLock: snel wisselen tussen een steel- en handstofzuiger
- Licht en compact: 3,1 kg/0,3 l stofreservoir
- Intelligente elektroborstel met automatische vloerherkenning
- 99,99%[3] stofopname door Hygiënefilter
Meegeleverde accessoires
- Elektroborstel HX-EB 20 MultiFloor
- Reliëfborstel HX-DB
- Meubelzuigmond HX-UN
- Kierenborstel HX-CN
Belangrijkste specificaties
| Geïntegreerde kruimelzuiger | Ja |
|---|---|
| Geluidsniveau stofzuiger | 79 dB |
| Soort accu | Li-Ion |
| Gebruiksduur | 55 minuten |
| Afneembare accu | Ja |
| Gewicht (gram) | 3100 gr |
| Merk | Miele |
|---|---|
| Type | Duoflex HX1 (SQLL0 31) |
| EAN | 4002516714576 |
| Gebruiksgemak | |
| Geschikt voor vloertype | Parket, laminaat, pvc, Tegels, zeil, Hoogpolig tapijt, Laagpolig tapijt |
| Bediening zuigkracht | Druk toets |
| Geïntegreerde kruimelzuiger | Ja |
| Algemene kenmerken | |
| Model | Duoflex |
| Stofopvang | Stofcontainer |
| Volume opvang | 0,3 l |
| Geluidsniveau stofzuiger | 79 dB |
| Regelbare zuigkracht | Ja |
| Snelheden | 2 |
| Parkeerstand | Ja |
| Motorfilter | Ja |
| Type uitblaasfilter | Microfilter |
| Stofbak hygiënisch te legen | Ja |
| Bijgeleverde accessoires | |
| Combiborstel | Ja |
| Kierenzuigmond | Ja |
| Meubelzuigmond | Ja |
| Zachte afstofborstel | Ja |
| Stroomvoorziening | |
| Soort accu | Li-Ion |
| Gebruiksduur | 55 minuten |
| Oplaadtijd | 3,5 uur |
| Afneembare accu | Ja |
| Fysieke eigenschappen | |
| Gewicht (gram) | 3100 gr |
| Materiaal | Kunststof |
| Breedte (mm) | 260 mm |
| Hoogte (mm) | 1250 mm |
| Kleur | Nordicblauw |
Downloads
Ontdek tot €150,- cashback op veel Miele Apparaten
Met een Miele apparaat kies je altijd voor de slimste innovaties en de beste kwaliteit. Koop tussen 20 april en 31 mei een geselecteerde Miele wasmachine of droger en ontvang tot € 150 cashback. Op geselecteerde stofzuigers ontvang je tot € 50 en op vaatwassers ontvang je tot € 125 cashback. Verzilver jouw cashback uiterlijk 14 juni 2026
Deze actie loopt van 20 april 2026 tot en met 31 mei 2026.
Veiligheidsinformatie
Levertijd: 1-2 werkdagen
Dit product is op voorraad in onze winkel of magazijn, we zullen het product zo snel mogelijk verzenden of contact met je opnemen over de bezorging.