Uitproberen in onze belevingswinkel
Miele stofzuiger zonder zak Boost CX1 Active SNRF3
Merk: MieleOnze alternatieven
Miele Boost CX1 Parquet
- Vermogen: 890 Watt
- Bediening zuigkracht: Draaiknop + voetschakelaar
- Geluidsniveau: 78 dB
Adviesprijs: 379,00
328,00
Op voorraad
Miele Boost CX1 Cat & Dog PowerLine - SNCF0
- Vermogen: 890 Watt
- Bediening zuigkracht: Draaiknop + voetschakelaar
- Geluidsniveau: 78 dB
Adviesprijs: 399,00
309,00
Op voorraad
Productomschrijving
Stofzuiger zonder zak voor maximaal zuigvermogen in een compact ontwerp.
- Krachtige reinigingscapaciteit door Vortex-technologie
- Blijft altijd op het spoor dankzij TrackDrive
- Houdt zelfs kleinste deeltjes tegen – Hygiene AirClean Filter
- Veelzijdig inzetbaar - Universele zuigmond
- Zeer comfortabel in hoogte verstelbaar met de Comfort-telescoopbuis
Belangrijkste specificaties
| Bediening zuigkracht | Draaiknop |
|---|---|
| Geluidsniveau stofzuiger | 78 dB |
| Diameter stofzuigerbuis | 34 mm |
| Vermogen stofzuiger | 890 Watt |
| Merk | Miele |
|---|---|
| Type | Boost CX1 Active SNRF3 |
| EAN | 4002516598923 |
| Gebruiksgemak | |
| Geschikt voor vloertype | Tegels, zeil, Hoogpolig tapijt, Laagpolig tapijt |
| Bediening zuigkracht | Draaiknop |
| Algemene kenmerken | |
| Model | Boost |
| Zuigsysteem | Vortex technologie |
| Stofopvang | Zakloos |
| Type stofzuigerzak | Geen stofzak |
| Capaciteit opvangzak | 1 Liter |
| Geluidsniveau stofzuiger | 78 dB |
| Regelbare zuigkracht | Ja |
| Telescopische steel | Ja |
| Parkeerstand | Ja |
| Diameter stofzuigerbuis | 34 mm |
| Stootrand | Ja |
| Anti-knik stofzuigerslang | Ja |
| Motorfilter | Ja |
| Type uitblaasfilter | Airclean |
| Bijgeleverde accessoires | |
| Combiborstel | Ja |
| Materiaal | Kunststof |
| Kierenzuigmond | Ja |
| Meubelzuigmond | Ja |
| Opbergvak accessoires | Ja |
| Stroomvoorziening | |
| Vermogen stofzuiger | 890 Watt |
| Actieradius | 10 m |
| Fysieke eigenschappen | |
| Gewicht (gram) | 7750 gr |
| Materiaal wielen | Rubber |
| Breedte (mm) | 2828 mm |
| Diepte (mm) | 413 mm |
| Hoogte (mm) | 280 mm |
| Kleur | Zwart |
Downloads
Veiligheidsinformatie
Leverbaar
Dit product is niet op voorraad, we zullen het product voor je bestellen bij onze leverancier. Heb je vragen over de levertijd, neem dan contact met ons op.